Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak często na dzień grasz w League of Legends


barej123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak często na dzień grasz w League of Legends? (tak wiem, już 4 razy to samo pytanie ;D)

Ogólnie prowadzę doświadczenie, które polega na sprawdzeniu czasu grania w League of Legends przez użytkowników MPC Forum.

Następnie może zrobię jakiś wykresik ;P

Arayu_eune_67_3_logo.png

Opublikowano

Jak sie nie mylę, to kiedyś była taka ankieta, i ludzie dla beki zaznaczali , że 24 h ;P. Nie bd miał dokładnego wykresu ile kto gra xD. Ogólnie, to fajnie, że zrobiłeś takie coś (:

1380739777-U870849.png

1375732994-U592769.png1375735056-U683421.png1378238828-U336505.png

Opublikowano

Zaznaczyłem wiele opcji z powodu tego iż nie zawsze mi się chce i nie zawsze mam czas. Z czasem gram coraz mniej z powodu kolejnych patchów (które chyba niedługo zrobią tak że LoL będzie miał większe wymagania niż BF3 o ile już tak nie jest).

Opublikowano

Gdybym grał więcej niż 5 rund dziennie, to bym nie wytrzymał i albo bym trollował, albo bym stał afk. Bo ja poprostu nie moge grac w tą grę więcej niż 5-6 rund dziennie, bo to nudne się robi.

Dlatego 5 rund max.

2rp9q8l.jpg

Opublikowano

nie ma takiego czegoś jak 24/24 -,- a 24/7 to jest 24 godz przez 7 dni w tygodniu -,-

 

@topic

by nie było warnu od szanownego pana modka 3/4 h

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Przypuscmy ze jest dzien w tygodniu to wroce ze szkoly o 14 i siedze jakos do 21 z przerwami, w weekendy 7h+ xD

DAWAC FLAME NA MNIE JESTEM NO LIFE

Opublikowano

Ja to ogolnie gram tylko w nocy w dzien zagram moze 1,2 ;d zalezy co jest do roboty a tak to teamowo rankedy sie napiehhdala od np 23 do 3 i kilimandźur ;c

cGh5enoxY19fX2V1bmVfX180MjdfX19OVUxMX19fMl9fXzEwMF9fX1BvbGFuZC5wbmdfX185X19fM19fXzAwMDAwMF9fX3NvbG8=.png
Opublikowano

jak szkola to 2 mecze jak nie ma to z 8 meczykow pykam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...