Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Starożytna Kraina] LastIsland [WL. 1.5]


Magula

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dunkeej, Dodany :)

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Wiek:13
Nick:En0iR
Ogar 1/10:Sam siebie nie oceniam.Lecz myślę że 8/10
Jak ładnie budujesz (ss'y):Myślę że conajmniej 8/10
Masz mikrofon:Tak
Masz skype/ts:To i to

Opublikowano

Ogarnij MagicznegoAutobusa, on ma taki miecz, że mnei oddala aż z kilka metrów... Biją inni ale nie wszyscy. Ogarnijcie tą część pvp'owców albo po prostu daj no-pvp...

Opublikowano

Alex, wiem już pisze do H@ żeby go usuną z WL.

 

PS. Ma mój miecz, bo mnie zabił nie wiem jakim cudem...

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Wiek: 15
Nick: FreshGaming
Ogar 1/10: 11 :)
Jak ładnie budujesz (ss'y): Budowanie to jedyna rzecz która najbardziej kreci mnie w minecrafcie :). Buduje świetnie ale staram się powiększać moję doświadczenie w tej kategorii :)
Masz mikrofon: Chwilowo nie ale kupuje nowe :)
Masz skype/ts: 2x Mam

Opublikowano

Fresh, Enior, dodani.

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

no, kurwa ludzie :) kolesie mnie bija z diax eq i stracilem mój 3 h dobytek potem przychodze do jakiegos domku pod wodą a tam ktos podpalony i dednol to wziolem itemy zeby sie nie dać szmacić innym. Takie to trudne do zrozumienia ? A jesli mnie z WH wyzuciliście to juz zależy od waszego ilorazu inteligencji

Opublikowano

Jebacz, ale kilka osób się na Ciebie skarżyło, więc nie mieliśmy wyjścia.

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Kolego, wybacz ale skoro 4 osoby mnie biją przez caly czas a potem jak zdobylem diax eq to chciałem sie ogryźć. ! a ja co mialem sie na caly serwer skarżyć ?

Opublikowano

Wiek: 15
Nick: l3anned
Ogar 1/10: 9,9 :]
Jak ładnie budujesz (ss'y): Nie mam żadnych ss, ale nie będę stawiał lepianek :D
Masz mikrofon: Mam / Zepsuty
Masz skype/ts: Tak skype : demfotm oraz gg: 44478855

4455415860.png


lenovo


 


2.4GHz / 710M / 4GB / 1TB

Opublikowano

I3anned, dodany. Zapraszamy :)

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Mogłeś napisać do Admina, zrobiliśmy by coś.

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Wiek: 13.

Nick: Litchuania.

Ogar 1/10: 9/10, lubię czasami poodwalać :D.

Jak ładnie budujesz (ss'y): Napewno nie buduje jakichś zamków wielkich, ani szałasów. Gram od 1.6.6 bety, coś się nauczyłem budować ;p.

Masz mikrofon: Ta.

Masz skype/ts: Ta.

PXUm92q.gif

Opublikowano

Serwer totalne dno...! Wchodzę na serwa chwile gram i BAN za nic! Nie polecam! Administracja nie ogarnięta tak jak i serwer. Dziękuję za taką gre -,-

Opublikowano

Narucio, jaki nick?

 

Narucio, jaki nick?

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Wiek: 13
Nick: VeriasPL
Ogar 1/10: 10
Jak ładnie budujesz (ss'y): SS'ów nie posiadam ale moje budowle. To nie tylko szałasy z drabinkami :)
Masz mikrofon: Tak
Masz skype/ts: Skype prywatny, TS3 posiadam.

Opublikowano

@up Nie dodany.;

@2up Nie dodany.

 

Rekrutacja na WL już zamknięta!

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...