Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dota2 ' Smite ' LoL


Auynkh

GRA  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która gra jest lepsza?

    • Smite
      6
    • Dota2
      17
    • LoL
      33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


A tak na poważnie..
Smite to wyśmienita gra ... lecz sam system gry jest do dupy... mieć odrazu wszystkie postacie..? nie ma motywacji do gry..

Widać, że nie grałeś w Smite. W grze na początku masz 5 bogów + 5 z rotacji. Resztę musisz kupić

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

 

 

Widać, że nie grałeś w Smite. W grze na początku masz 5 bogów + 5 z rotacji. Resztę musisz kupić

Czyli kolejny argument przemawiający za tym, że ta gra to shit.

76561198001815076.png
Opublikowano

Czyli kolejny argument przemawiający za tym, że ta gra to shit.

To, że Tobie nie odpowiada ten aspekt, nie znaczy, że dla każdego.

 

Tak jak wyżej pisali, może to być forma motywacji.

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Niektorzy grali tylko w lola i juz najlepszy moim zdaniem te wszystki gry sa dobre ;]

qpos1x.png
Sygnatura wykonana przeze mnie.

Opublikowano

Mi spodobal sie smite, z tych gier najlepsza

 

Gralem w wszystkie ale jakos zadna mi nie podeszla do gustu i nie gram w to

 

w lola gralem dosc dlugo i nie potrafilem ogarnac tej gry xD ( zaraz pojda hejty ze jestem za glupi na ta gre i w ogole nie potrafie grac )

Opublikowano

LOL, ja rozumiem ze mozecie wolic dote od lola ale pisac ze to pierwsze ma ladniejsza grafiek to gruba przesada

 

 

co do gier to smite jest slabe, dota i lol to zupellnie inne gry, gram w obie wiec chyba jestem half pro half casual

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie wiem jak mozna grac w LoL´a kamera izometryczna, na dodatek gra w nią masa gimbusow ,ktorzy klną. Głos na Smite mam zamiar w tą grę zagrac bo spodobała mi się ,ale jak zwykle nie mam czasu ,aby się za nią zabrac.

sygnauf.png



by Valky


Opublikowano

Hmm wiem że napewno LoL nie, jedynie co jest plusem do Polska wersja.

Smite-Grałem i nawet się dobrze grało, jest jakaś dynamika i jest ciągle co innego. Jeszcze 3D

Dota2-Na początku może być skomplikowana, ale też fajna jest bo jakoś się gra.

Lecz Dota2 bardziej polecam jak już się pogra tydzień to jest lepiej.


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Wolę DOTĘ 2 (wg. mnie jest lepsza) ale jak jeszcze grałem w LoL'a to denerwowali mnie ludzie, teraz jest tak samo i przez to odechciewa mi się grać.

/gif

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Dota 2 ma bardzo ciężką grafikę... przytłacza oczy. Nie mogę w nią dłużej niż 30 min. grać.

W Smite nie grałem.

 

Nie oddam głosu, gdyż mam możliwość jedynie grać w LoL'a.

0tp3.jpg

Opublikowano

Tylko Doto.

 

-nie ma tak zjebanego designu jak Smite, która przegrywa nawet z lolem

-nie ma sztywnej mety

-trzeba więcej skilla

-gówno grające carry zniechęci się do dalszej gry po 5 grach

-nie ma flame za niekonwencjonalne picki

-różne buildy na poszczególne postaci, a nie jeden build na wszystkich carry

-lepszy snowball

-w lola można grać jedną ręką, w doto niebardzo

-smite to gówno

-można spawnkillować polaczkuw

-można grać wszystkim wszędzie

-carry to carry, a nie szmata do podłogi

-więcej możliwości na outplay enemy

-mniej newb-friendly

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...