Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie daj się oszukać!


piter11koks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

W dniu dzisiejszym chciałbym was poinformować żebyście nie wysyłali Sms'ów za "2,41zł". Jak wyślecie to dostajecie moda/admina

Ale musicie pamiętać o tym że musicie mieć 3zł na koncie nie więcej.

Oszukano już wiele osób i ostrzegam was

NIE WYSYŁAĆ SMS ZA "2,41" ani mnie!

 

 

Mam nadzieje że jakoś to administracja zmieni i doda do regulaminu :>

esrtkvbdkh6j.png

bar.owncraft.pl:8662 Survival Faction's Minecraft!

 

Opublikowano

Jeśli mu dziękujecie to zamiast pisać 'dzięki przyda się, dzięki !' to lepiej dajcie mu 'Lubię to'.

Robicie niepotrzebny spam.

 

Co do tematu.

Dlatego najlepiej nic nie kupywać na 'małych' nieznanych serwerach

Oficjalna strona fanów serii Szybcy i wściekli - szybcyiwsciekli.eu

Opublikowano

A nie lepiej sobie sprawdzić początek numeru na który się wysyła sms ?

 

71xx - stawka 1 zł netto (1,23 zł z VAT);
72xx - stawka 2 zł netto (2,46 zł z VAT);
73xx - stawka 3 zł netto (3,69 zł z VAT);
74xx - stawka 4 zł netto (4,92 zł z VAT);
75xx - stawka 5 zł netto (6,15 zł z VAT);
76xx - stawka 6 zł netto (7,30 zł z VAT);
79xx - stawka 9 zł netto (11,07 zł z VAT).
919xx - stawka 19 zł netto (23,37 zł z VAT).
925xx - stawka 25 zł netto (30,75 zł z VAT);

 

A poza tym: Co to do jasnej cholery ma do minecrafta ?!

 

Idiots, idiots everywhere.

Opublikowano

@up

Chodziło mu raczej o serwer minecraft.

 

Jest tak serwer 'zenoncraft' i admin tego serwera doda jakiś itemshop.

Aby otrzymać jakieś przedmioty musisz oczywiście SMS'a.

Admin podaje, że kosztuje niby 3zł i po wysłaniu sms zabiera Ci te 3 dychy.

Oficjalna strona fanów serii Szybcy i wściekli - szybcyiwsciekli.eu

Opublikowano

@Up Up

Dzięki za code

@Up

Napisałem to tylko dlatego że mnie tez "zgwałcono internetowo" Mam nadzieje że to będzie tępione i zostanie ta rada zmieniona na zasade ;>

25.Nie reklamujemy fikcyjnych serwerów tylko dla lajków i zarobków , jeśli robimy zapowiedź to niech będą dowody że serwer stoi na hostingu

Jak myślicie dodana będzie ta zasada?

esrtkvbdkh6j.png

bar.owncraft.pl:8662 Survival Faction's Minecraft!

 

Opublikowano

25.Nie reklamujemy fikcyjnych serwerów tylko dla lajków i zarobków , jeśli robimy zapowiedź to niech będą dowody że serwer stoi na hostingu

Myślę że nie zostanie dodana, bo jak się robi zapowiedź to raczej serwer jeszcze nie stoi, a trwają nad nim prace, a tego nie da się udowodnić w prosty sposób.

Opublikowano

Dam ci lajka bo mi pochlebiasz <3

I jeśli chcecie żeby ta zasada była zatwierdzona dajcie lajki xDD

 

Like Like Like Like Like Like

esrtkvbdkh6j.png

bar.owncraft.pl:8662 Survival Faction's Minecraft!

 

Opublikowano

Złodzieje są wszędzie i próbują okradać przy każdej możliwej okazji. Nie wiem w ogóle jaki ma sens "kupowanie admina", przecież od razu wiadomo, że taki serwer to niewypał.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...