Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Edit] Fire hive


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No edit niezły, ale te akcje z DE SE ? Nie możliwe.

Z innym pistoletem tak, ale DE SE ma za duży rozrzut

ExMod CA -> ban za nic na koncie Pba

 

 

76561198030011137.png

Opublikowano

No edit niezły, ale te akcje z DE SE ? Nie możliwe.

Z innym pistoletem tak, ale DE SE ma za duży rozrzut

Wszystko jest możliwe:P Tylko trzeba go ogarniać dobrze.

@topic no nieźle nieźle, szykujesz może jakieś dłuższe montage niedługo?

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Nie wiem... Straciłem chęci do grania. Co wchodze na jakiś room to jakiś hacker, a jeśli dobrze mi się gra i mam dobre staty - kick ;)
Więc jak na razie nie wiem.

Opublikowano

Ja nie wiem na cholerę wy dajecie jakieś super efekty jak to tylko psuję cały film dajcie jakąś fajną muzykę i normalne przejście a nie oczopląsów można dostać.Co do filmu ok

Opublikowano

Wszystko jest możliwe:P Tylko trzeba go ogarniać dobrze.

@topic no nieźle nieźle, szykujesz może jakieś dłuższe montage niedługo?

 

Miałeś kiedyś DE SE w ręku ?

Chyba nie -.-

Ja mam Americana na perma to wiem jaki to ma rozrzut

ExMod CA -> ban za nic na koncie Pba

 

 

76561198030011137.png

Opublikowano

Desertem banie same wchodza, to samo Anaconda. Klip nawet ciekawy tylko tez chcialoby sie zobaczyc kto tam gra a ten jasny efekt tak dziwnie po oczach nakurwia ze nawet napis Ultra KIll byl ciezki do zobaczenia xD

51658ffda46f2.jpg



Hacker -,^'


Opublikowano

Miałeś kiedyś DE SE w ręku ?

Chyba nie -.-

Ja mam Americana na perma to wiem jaki to ma rozrzut

Tak również mam Americana na perma i wiem jaki ma rozrzut. Jeśli się go ogarnie to wiem jaki dobry jest. Może wygląda nie pozornie i wolno strzela, lecz banie co jakiś czas walnie niezłą.

@down dopisałem już.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Tak również mam Americana na perma i wiem jaki ma rozrzut. Jeśli się go ogarnie to wiem jaki dobry jest. Skiba jak widać ma go już trochę i dobrze nim gra. Może wygląda nie pozornie i wolno strzela, lecz banie co jakiś czas walnie niezłą.

 

ale fragi sa innego kolesia, skiba tylko edytowal

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...