Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Windows XP Brak pliku hal.dll PILNE !


Fanatyczny *_*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam wielki problem z windowsem. 1 godzine temu komputer dzialal normalnie, wylaczylem go jak wychodzilem. Teraz przyszedlem, wlaczam komputer i wyskakuje " komputer nie moze uruchomic systemu windows poniewaz nie znaleziono pliku hal.dll lub jest uszkodzony. Kierowalem sie tym poradnikiem http://www.hotfix.pl/konsola-odzyskiwania-systemu-windows-xp-a12.html Lecz gdy naciskam R aby wlaczyc konsole to wyskakuje " Instalator nie znalazl zadnych stacji dyskow twardych zainstalowanych w tym komputerze. Sprawdz czy wszystkie stacje dyskow sa zasilane itd. Prosze o pomoc ! Bede konieczny format? Z gory dzieki.

Opublikowano

To laptop?
W biosie zmień typ dysku z SATA na ATA/IDE. Jeśli to nie zadziała ze strony producenta ściągnij sterowniki SATA i przenieś z pomocą programu nLite (instrukcję bez problemu znajdziesz w sieci).

Opublikowano

Nie ma. Jest tylko:

CPU CONFIGURATION

CHIPSET CONFIGURATION

ACPI CONFIG

IDE CONFIG

PCIPnP Config

Floopy Config

SuperI0 albo IO

USB config.

Prosze pomozcie. Komputer formatowalem 2 tyg temu. Nie chce jeszcze raz...

Opublikowano

W IDE mam:

OnBoard IDE Config (Enabled)

SATA Operation Mode (RAID)

 

Primary IDE Master ( not detected)

Primary IDE Slave ( not detected )

Secondary IDE Master (ATAPI CDROM)

Secondary IDE Slave ( ATAPI CDROM)

SATA1 ( NOT DETECTED )

SATA2 (NOT DETECTED )

Przed chwila chcialem sformatowac ale pisze ze nie znaleziono stacji dyskow twardych :/

Opublikowano

Zmień na kontroler RAID.

Jeśli nic z tego to najwidoczniej nie masz zainstalowanych sterowników SATA .

1364047611-U477327.png

 

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

 

 

Nie pisać mi na PW w sprawach pomocy od tego macie dział komputery!!!

I nie pomagam na PW!

 

 

 

 

gardenscapes cheats

 

bakery story 2 cheat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...