Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS]Mój najdzłuższy normal...a wasze?


mario22455

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

SS z mojego chyba najdłuższego normala od początku gry w lol :D

 

 

 

beztytuuygr.png

 

 

 

A wasze jakie były?

 

 

... May the odds be ever in your favour ... All you need is love ... Now boy, now you own me ...

Opublikowano

Cześć!

SS z mojego chyba najdłuższego normala od początku gry w lol :D

 

 

 

beztytuuygr.png

 

 

 

A wasze jakie były?

Mój koło 1:30 godz ale ciekawy build teemo AP SPEED TANK xD

Napisałem coś sensownego lub Ci pomogłem?


Zostaw like

Opublikowano

Na normalu 1godz 10min,na rankedzie 1godz 37min.

A tak wgl to troszke nie za dlugo graliscie z blitzem ktory mial trolololo build?

sstwc.jpg

Opublikowano

No wg. Mnie nie za długo bo ja też testowalem build na teemo aż wkońcu powtał taki ap-tank:-P

 

 

... May the odds be ever in your favour ... All you need is love ... Now boy, now you own me ...

Opublikowano

fajna farma przez godzinę... taką powinieneś mieć 20 minut temu

 

po co taki temat wgl ? o.O

Lol pokaz swoja farme typie, zauważ ze tyn typo ma 25 lvl wiec to i tak jest jakies osiagniecie, porownaj farme kassadina.
Opublikowano

Graliście w 5 na 3 i tak długo trwał ten mecz?Quiin afk i ten build blitzcranka..

Popatrz na staty lux i kha zixa widać dlaczego ten mecz trwał tak długo :)

sig2@TychusPL@eu@9@0@11111111111111@1111

 

Opublikowano

fajna farma przez godzinę... taką powinieneś mieć 20 minut temu

 

po co taki temat wgl ? o.O

Po chuj mu więcej farmy, skoro ma full build? Na dodatek w late się kurwa nie siedzi na bocie/gdzieś tam i farmi non stop...

 

Mój najdłuższy to chyba tylko 56 min. Ogółem uwielbiam gry tak od 40:00, gdy to każdy zaczyna z full buildem latać i jest jedna wielka rzeź.

Game Over

Opublikowano

fajna farma przez godzinę... taką powinieneś mieć 20 minut temu

 

po co taki temat wgl ? o.O

Widze na forum sami doswiadczeni gracze ktorzy w 10 min maja zawsze +100 farmy i w 20 min 200-250. Szkoda ze i tak 90% siedzi na brazie i placze o noob teamy. Btw co on mial farmic skoro mial full build?

 

Wracajac do tematu, ja gralem kiedys niecale 2h na TT, bylo smiesznie... nie powiem.

Opublikowano

@Awergio: on ma full build, tak więc po co mu więcej farmy? Wytłumaczysz mi to??

Ja grałem kiedyś 1h40min i lost, masakra;d

League of Legends

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...