Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak założyć własny serwer


xXInvictumXx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

Od pewnego czasu wiele osób pisze że da się założyć prywatny serwer 4story lecz nigdzie nie jest to opisane jak chciałbym taki założyć do grania z kumplem tylko i wyłącznie (tak żeby zagrać 4 fun zwiększyć %ulepszania itp.)

Jeśli ktoś wie jak to zrobić i co pobrać proszę pisać na PW

W nagrodę mogę dać powiedzmy 5 razy "lubię to" 5 gwiazdek w profilu i ewentualnie ważne doładowanie za 5 zł do sieci heyah

 

 

 

4875_blue.png  [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo , to trzeba pobierać pliki serwerowe , więc o tym tutaj :

http://www.mpcforum.pl/topic/726886-downloadpliki-serwerowe-4story-patch-38/


Ja Ci za bardzo nie pomogę, chociaż w miarę wiem jak to zrobić. Osobą która dość dobrze się na tym zna jest Tomeczko .
Tutaj masz jego profil :

http://www.mpcforum.pl/user/820228-tomeczkooo/

Myślę, że On powinien Ci pomóc. ;)

6d17e244dec956b0d1c3e86.jpg
bylem biznesmenem, teraz jestem większym. habemus papam.

Opublikowano

Serwer stawia się w 15-20min i musisz trochę czasu poświęcić na odfixowanie masz kilka stron

 

http://www.elitepvpers.com/forum/4story/2302469-tut-fixes-etc-4story-pserver.html'>http://www.elitepvpers.com/forum/4story/2302469-tut-fixes-etc-4story-pserver.html
http://www.elitepvpers.com/forum/4story/2475015-howto-fix-chat-bug.html'>http://www.elitepvpers.com/forum/4story/2475015-howto-fix-chat-bug.html
http://www.elitepvpers.com/forum/4story/2374671-fixxes-relogg-skill-und-wegwerf-bug.html'>http://www.elitepvpers.com/forum/4story/2374671-fixxes-relogg-skill-und-wegwerf-bug.html
http://www.elitepvpers.com/forum/4story/2465367-i-found-4-usable-monture.html'>http://www.elitepvpers.com/forum/4story/2465367-i-found-4-usable-monture.html
http://www.elitepvpers.com/forum/4story/2355305-tut-pserver-item-24-mit-bonies-und-farben.html'>http://www.elitepvpers.com/forum/4story/2355305-tut-pserver-item-24-mit-bonies-und-farben.html

 

I polecam przeglądanie tej strony

http://www.elitepvpers.com/forum/4story/

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

dobra na razie dałem wszystkim po 1 + i 5 w profilku

zobaczę czy uda mi się postawić ten serwer

a tak na marginesie wie ktoś jak zwiększyć % ulepszania ?

4875_blue.png  [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

Opublikowano

Jak nie ma 1 lik 2 strony 1 post albo 3 strona jest w temacie kilka stron z plikami wystarczy trochę poszukać.

 

@Down

 

Dlaczego ma się za to nie brać jeżeli nie ma neta 4/6 mb? może chce postawić serwa dla kilku kumpli i wtedy nie jest potrzebny taki internet.

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

PART 1.

PART 2.

Jeżeli neta nie masz przynajmniej 4/6 mb to nawet się za to nei bierz :) pozdro

p.s nie zapomnij tez o karcie graficznej i liczbie ramu w kompie ;)

Brak sygny :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...