Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Drop


brejk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Takie pytanko, dlaczego kazdy pisze zeby dropic na metkach w m2 na 35lvl ? A jezeli gram WP'kiem i mam dobre eq to moge siedziec na metkach 40-50 wydaje mi sie ze zarobek jest o wiele lepszy ( bo dropia kamyki duchowe ) co o tym sadzicie ?

METIN2.PL SURA WP 75 lvl ON  CS:GO Eagle

Opublikowano

Mi chodzi o to ze n tym 35 mozna jechac na te lepsze metki

 

Mi chodzi o to ze n tym 35 mozna jechac na te lepsze metki

METIN2.PL SURA WP 75 lvl ON  CS:GO Eagle

Opublikowano

Lepszy 35, zwłaszcza jak grasz od początku. W m2 zarabiasz na eq zarabiasz, zarabiasz, a potem co wolisz, inwestujesz dalej w dropa lub nową postać, efekt jest taki sam, masz dropka i na m2 i na metki z wyższym lv ;]

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wiadome, że z metinó 40 i 50 drop jest lepszy ale też nie koniecznie bo jednak zależy od szczęścia naszego. Mówisz, że masz dobre eq i uważasz, że dasz radę na silniejszych metkach, więc przeciwskazań nie widzę abyś niszczył je.

qjrfiwgygia4.jpg

Opublikowano

Świetnie wytłumaczył Zarax.

Poza tym będziesz tego metka tłukł i tłukł a tu nie chodzi o to. Chodzi o szybki,efektywny zarobek.

Później gdy to ostrze dobijesz na G to będziesz mógł niszczyć na tzn. ,,lajcie" metki na lepszych mapkach no i drop lepszy.

Do wszystkiego przyjdzie czas.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...