Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie][X360] Zarabianie na FUT 13


P48

Rekomendowane odpowiedzi

Pasjonat
Opublikowano

Proszę , niech mi ktoś powie jak zarabiać te cholerne coins'y na fifa ultimate team 13 only xbox360 ! proszę ! ;/

17172903471186348024.jpg

Pasjonat
Opublikowano

Wygrywaj mecze, sprzedawaj zawodników itd.

To jest sposób na długo , ja szukam jakiegoś sposobu który dałby w miare dochody np . handlowanie tylko w tym problem ze nie wiem jakich kupować itp ;/

17172903471186348024.jpg

Opublikowano

To jest mój sposób:

1. Szukasz zawodnika np. Mata.

2. Patrzysz za ile jest najmniejsza cena KT

3. Dajmy, że najniższa cena to 20k.

4. Teraz, ile chcesz profitu? Dla profitu 5k licytujemy wszystkich tych zawodników do 15k.

5. Może uda się nam kogoś kupić.

 

PS. Tylko formacje 4-3-3, 4-1-2-1-2, 4-4-2

 

Pozdro

Pasjonat
Opublikowano

To jest mój sposób:

1. Szukasz zawodnika np. Mata.

2. Patrzysz za ile jest najmniejsza cena KT

3. Dajmy, że najniższa cena to 20k.

4. Teraz, ile chcesz profitu? Dla profitu 5k licytujemy wszystkich tych zawodników do 15k.

5. Może uda się nam kogoś kupić.

 

PS. Tylko formacje 4-3-3, 4-1-2-1-2, 4-4-2

 

Pozdro

A sprawdzę twój sposób dzięki : D

17172903471186348024.jpg

Opublikowano

Otwieraj brązowe paczki i wystawiaj kontrakty za 150/200 jest 80% szans , że kupią zarobiłem tak 20k ;p

fd9cu1.jpg

Opublikowano

Polecam Ci dobrą metodę - musisz mieć na start z 20 tysięcy. Wyszukujesz tańszego zawodnika w gorszej formacji, kupujesz formacje i ustawiasz dla wybranego zawodnika. Następnie wystawiasz go drożej na sprzedaż i jesteś kilka tysięcy na plusie.

1450531.jpeg


Opublikowano

kupuj brązowe paczki tak jak napisał DERODO , graj mecze , kup w EAS FC dodatkowe monety za mecz , graj turnieje , handluj zawodnikami ( ja 3 miesiące temu na handlu MATĄ zarobiłem 300k - kupowałem za 25/27 tysięcy , sprzedawałem za 35 ) teraz mozesz handlować Balotellim, kupić za 19 k (4-3-3 , 4-4-2 , 4-1-2-1-2) sprzedawaj za 22/23 tysiące.

Ja w taki sposób mam włoski wykoxany w ch** ;d

MyManiek555.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...