Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Do którego lv mogę grać z takim eq ;] ?


plpw50

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No więc tak jak w temacie :

 

Szeroki +9 4b / na 30 zmieniam na FMS'a +9 sr23

Upiorna zbr. +7 1,5k pż 2xKD +3

Wyzywający Hełm +6

5-kątna +7

Srebrna Bransoleta +9

Miedziane kolczyki +6 / na 33 zmieniam na ebo +7

Sura WP 26lv :)

 

Z góry dzięki za pomoc :D

P.S napiszcie co i na którym lv mam zmieniać xD

55135468.jpg

Sygnatura by plpw50

Opublikowano

WPkiem ogarniesz długo z takim eq. Idź szybko do m2/doline dobijaj 30 potem BO.

 

Wyzywający zrób na +7 bo z łatwością wydropisz/kupisz ulepki.

 

Exp w tym do 42 lvl, potem postaraj się o Zbroje, tarcze na ten lewel i przy farcie na hełm. Potem tylko skille wbijaj i ogarniesz na luzie v1

96 % brrrrrrr......

Opublikowano

Dobre eq do zarabiania w m2 albo expa na pustyni/m2 czy dolina :p

Myślę że powinieneś zrobić stopa na 35 i zarabiać na ebo +9 i YY +9 4b, ewentualnie możesz też już zbierać na tarcze i hełm 41. Jakie masz buty i naszyjnik? Jeśli 1,5/2k hp to możesz śmiało wbić w tym eq 41 i chodzić sobie na pustynie na metki - tylko wtedy tą tarcze i hełm załatw(to jest taniutkie w porównaniu np. do ebo, a daje większą różnice).

Opublikowano

Z tym EQ do 30lv. i potem robisz przerwę szukając dobrego FMS'a dla siebie.
Dokuj do +8/9 przedmioty i możesz coś pomixować :) Z takim stanem do 42lv na luzie.

Opublikowano

Wbij 35 lv, zarob na porzadnego fms, zrob boja i idz na metki cienia kolo swiatyni.

Jak bedziesz miec sporo kasy to wbij 42 lv wymien zbroje, tarcze, helm.

aqu1.jpg
Opublikowano

Z tym eq podropisz na metkach w m2/pustyni i zarobisz na lepsze.

kup wyzywkę +9 okrągłą +9 yy lub na 42lvl +9 ebo +9 butki i wisor min, 1k hp a fms zmień na śr 30+ lub 35+ i pociągniesz z nim do 75.

EQ potem zmieniasz na 61 na zbrojke na 61+9 tarcze +9 ( najlepiej nno i bonki pod diabły ) potem stalka, truta itd.

METIN2.PL SURA WP 75 lvl ON  CS:GO Eagle

Opublikowano

Exp do 35lvl, stań na chwilę z lvl i chodz na metiny.

Stopniowo ulepszysz eq i wtedy można iść expić. Moim zdaniem nie ma po co expić na chama mając słabe eq.

 

Edit:

Jeszcze pochwale się jakie ja eq kiedyś dorobiłem się dropkiem w m2 w 2miesiące

 

 

Oczywiście to było w czerwcu 2011, teraz jest masa itemków wybonowanych a wtedy

dość trudno było o itemki z 5bonami. Przez 2miechy dorobiłem się tego eq i miałem jeszcze

zapas kasy na wbicie aury i berka na g+. (zrobilem eq i siedzialem w m1 czytajac ku)

Tobie też polecam taką grę ;)

HBV27j.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...