Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5!][DEDYK 16GB][AUTORSKIE PLUGINY][100 SLOTÓW][NOWE DROPY][NOWY EXP][RANKING PVP] .:: BlockCraft ::. Nowe Oblicze Serwerów!


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak Admin będzie dbał o serwer to postoi.

Póki co serwer jest wykupiony do początku czerwca, dalej zobaczymy.

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

@2xUP
Dzięki za opinię!

Spawn wydaję mi się, że aż taki zły nie jest, ale spróbuję go jakoś "dopieścić". ;-)



xD

5465845486.png

Opublikowano

@up Jak najszybciej ? To 30 sekund roboty ...

I Technik Serwerów Minecraft I

I Skonfiguruję i wgram pluginy pod serwery Factions, Survival, Freebuild I

 

Opublikowano

@UP

To nie takie proste jak się może wydawać.

Bukkit jest strasznie niestabilny, część pluginów nie działa.



.



.

5465845486.png

Opublikowano

@up No własnie to po co się pchacie na tą wersje 1.5 ... Nie lepiej poczekać na stabilną wersje bukkita ?

I Technik Serwerów Minecraft I

I Skonfiguruję i wgram pluginy pod serwery Factions, Survival, Freebuild I

 

Opublikowano

@up No jak wolisz, ja bym poczekał ;)

I Technik Serwerów Minecraft I

I Skonfiguruję i wgram pluginy pod serwery Factions, Survival, Freebuild I

 

Opublikowano

Też miałem zamiar poczekać na jakąś stabilną chociaż Bete Bukkita ale pewnie tak szybko nie wyjdzie...

Dodatkowo na 1.5 tym dev bukkicie nie działa kilka kluczowych pluginów. ;-)

 

1400 POST! : O

5465845486.png

Opublikowano

Grałem na jego wcześniejszych serwerach , polecam , miła atmosfera.

 

ps.

Gj avaterys , 16gb dedyk :O

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Opublikowano

Ja Cie znam. Strona z darmową domeną. Logo z Cooltxt. Brak forum. Brak sklepu. "pełnoletnia administracja" A masz 15 lat:3

Opublikowano

Logo z Cooltxt.

I co z tego ? Chociaż nie jest to z generatorów co oznacza że chciało mu się poszukać czegoś żeby jego prezentacja się wyróżniała.

I Technik Serwerów Minecraft I

I Skonfiguruję i wgram pluginy pod serwery Factions, Survival, Freebuild I

 

Opublikowano

@up Wiem ... Ale nie taki z Mpc o którym każdy wie :)

I Technik Serwerów Minecraft I

I Skonfiguruję i wgram pluginy pod serwery Factions, Survival, Freebuild I

 

Opublikowano

Dziś będą następujące zmiany:

-Domena .pl

-Forum

-Podpięcie subdomeny mc.*

 

Do godziny 18 powinno być wszystko zakończone.

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...