Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TYP KWADRATOWEJ MASAKRY 4][Kanciasty Świat][1.5][WL][TS3][Ogar][NonPremium][LogBlock][LWC]


FairPlayG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli jakikolwiek server chciałby rozpocząć współpracę ze mną proszę o kontakt na pw.

Co oferuję:

Oferuję wam stronę internetową (domena .pl) wraz z darmową reklamą i serverem TeamSpeak3,

jako że jestem osobą która nie zbiera "dzieci" oferuję to wszystko za darmo na bazie współpracy z osobami które mają pow.16 lat,

jednakowoż nie obejdzie się przed tym bez żadnych uzgodnień dlatego proszę pisać tylko w sprawach ważnych,

wszelkie informacje można znaleść na mojej stronce internetowej którą podam tylko i wyłącznie na pw.

Dziękuję i serdecznie zapraszam!

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick Minecraft :Szajber
Premium :Tak
TS/Skype :Wszystko
Mikrofon :TAk
Wiek :16
Staż w Minecraftcie :od 1.4 bety
2 zdania o tobie:Skromny zajebisty majnkraftowiec
Dlaczego chcesz grać na serwerze?(2 zdania):Chciałbym pograc z dobra ekipa ;),
Nick na YT :SzajberPL
Ilosc widzow :7

 

Nick Minecraft :Czops_PL

Premium :Tak
TS/Skype :Tak
Mikrofon :Tak
Wiek :16
Staż w Minecraftcie :1.5
2 zdania o tobie:Jestem Noliffem ;3
Dlaczego chcesz grać na serwerze?(2 zdania):Ładnie buduje, i chciałbym pograc na tym serwerze z Szajberem;3
Nick na YT :Damian5046
Ilosc widzow :6

Opublikowano

Nick Minecraft : MrLowcaPl
Premium : Nie
TS/Skype :Nie/Tak
Mikrofon : Niestety nie mam ale niedługo zakupuje
Wiek : 14
Staż w Minecraftcie : 2 lata
2 zdania o tobie: Jestem ogarnięty staram się nie robić błędów w ortografii. Nazywam się Piotrek.
Dlaczego chcesz grać na serwerze?(2 zdania): Ponieważ od długiego czasu nie moge znaleści fajnego servera i myśle że ten server bedzię akurat dla mnie bo czasami fajnie pobudować z kolegami :)
Nick na YT : LowcaMalinek
Ilosc widzow : 17 ale nie nagrywam prawie wogule :/

Opublikowano

Razem z graczami postanowiliśmy na 5 dni zmienić serwer na sezon 3(skyblock)

Po tych 7 dniach wrócimy z obecną mapą a drużyna która wygra otrzyma nagrody na obecnej mapie.

Oto rozplanowanie 3 sezonu.

1-3 dzień - Budowa

4 - Event

5 - WOJNA

Serwer wystartuje dzisiaj lub jutro.


Osoby które są na WL proszę o napisanie postu według wzoru:

NICK - Kolor Drużyny(Czerwoni lub Niebiescy)

Będzie max 10 osób w każdej drużynie.

Osoby które nie mają 100 postów mogą pisać na pw.

Lista osób zgłoszonych:

iTasakin - Niebiescy

pikachupl2233 - Niebiescy

Nemek - Niebiescy

MrKamcio112 - Niebiescy

MrHadeven - Niebiescy

lpz - Niebiescy

MarceloSSG - Niebiescy
matxowy - Niebiescy

RedziQ - Czerwoni

pszemek2 - Czerwoni

soczek2 - Czerwoni

TheAxetiveR - Czerwoni

FiglarnyPL - Czerwoni

Micynass - Czerwoni

MoHiToS - Czerwoni

pablow0330 - Czerwoni

Opublikowano

o 20:30 STARTUJEMY!!!
Wszystkie zapisane osoby zapraszam na ts:
mc.zone4play.pl:9999

Lista osób zgłoszonych:

iTasakin - Niebiescy

pikachupl2233 - Niebiescy

Nemek - Niebiescy

MrKamcio112 - Niebiescy

MrHadeven - Niebiescy

lpz - Niebiescy

MarceloSSG - Niebiescy
matxowy - Niebiescy

RedziQ - Czerwoni

pszemek2 - Czerwoni

soczek2 - Czerwoni

TheAxetiveR - Czerwoni

FiglarnyPL - Czerwoni

Micynass - Czerwoni

MoHiToS - Czerwoni

pablow0330 - Czerwoni

Opublikowano

W związku z tym że nie wszystkie osoby które się zapisały grają i jest mało osób na tego skyblocka więc jak ktoś grał na normalnej mapie i był na WL to może zapisać się na skyblocka(najwyżej nie będą wszystkie osoby na wojnie).



Wzór posta:



NICK - KOLOR_DRUŻYNY(Niebiescy lub czerwoni)



Zapisać się mogą tylko osoby które były wcześniej zapisane na WL.


Opublikowano

Nick Minecraft : Thems97
Premium : ta
TS/Skype :ta
Mikrofon :ta
Wiek :16
Staż w Minecraftcie : od początku ;d
2 zdania o tobie: jestem fajny, zajmuje sie serwerowniami, grafika komputerowa
Dlaczego chcesz grać na serwerze?(2 zdania): powniewaz jestem kreatywny xD
Nick na YT : Sliwa4045
Ilosc widzow :1000

Opublikowano

Nick Minecraft :Mieczos
Premium :nie
TS/Skype :to i to mam
Mikrofon :jest
Wiek :14
Staż w Minecraftcie :od alfy
2 zdania o tobie:jestem Michał.Lubie lola i mc
Dlaczego chcesz grać na serwerze?(2 zdania):ja chce zagrać ze względu że lol mi sie popsuł.Lubie takie serwy
Nick na YT :MrMieczos
Ilosc widzow :0

76561198046924593.png
Opublikowano

Nick Minecraft : xSzczypior
Premium : Tak
TS/Skype : Mam
Mikrofon : Nie znam nazwy, ale jest dobry. (bez szumów, zakłóceń)
Wiek : 15
Staż w Minecraftcie : 2 lata
2 zdania o tobie: Trenuję koszykówkę od 7 lat. W wolnych chwilach kocham nagrywać na YT, lub po prostu pograć z ludźmi na serwerach MC.
Dlaczego chcesz grać na serwerze?(2 zdania): Ponieważ potrafię wprowadzić miłą i wesołą atmosferę. Wydaje mi się, że ta kwadratowa masakra mini, będzie lepsza od innych ponieważ są ogarnięte pluginy antygrief.
Nick na YT : Szczypi0or
Ilosc widzow : 430 (chyba xD)

Opublikowano

Nick Minecraft : MonsterQ

Premium : Nie

TS/Skype : Mam

Mikrofon : posiadam

Wiek : 15

Staż w Minecraftcie : od Alphy

2 zdania o tobie: Z życia prywatnego nic wam nie napisze bo sama nazwa PRYWATNE znaczy ze jest tylko moje i nie musze sie z nikim nim dzielic jesli nie chce :) lubie grac w minecraft'a z ludzmi ktorzy nie uzywaja slowa kurwa jak przecinkow . i lubie budowac i walczyc

Dlaczego chcesz grać na serwerze? jak napisalem wyzej lubie grac w minecrafta z LUDZMI . i lubie gdy wybor ludzi jest Wybierany :)

 

Nick na Yt : mam nadzieje ze to nie serwer tylko dla youtuberow bo nie mam konta na yt

Opublikowano

Nick Minecraft :khhq
Premium :nie
TS/Skype :Niestety, ale nie.
Mikrofon :Tak

Wiek :14
Staż w Minecraftcie :2,5 roku.
2 zdania o tobie: Uczciwy, zaradny i chętny grania razem z innymi. Wiedza nt. minecraft duża.
Dlaczego chcesz grać na serwerze?(2 zdania): A dlaczego nie.. To kwadratowa masakra! Przeciez takie serwery sa najlepsze, bo można grać i kooperować z innymi.
Nick na YT : YQuizz
Ilosc widzow :12

 

 

 

 

fKJeAI4.jpg

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...