Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TYP KWADRATOWEJ MASAKRY 4][Kanciasty Świat][1.5][WL][TS3][Ogar][NonPremium][LogBlock][LWC]


FairPlayG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FairPG [Kanciasty Świat]

1.png
IP: mc.systemz.pl:2232
Sloty: 15
Typ: Kwadratowa Masakra (połączenie 1 i 2 sezonu)
PvP: Tak
Premium: Nie
Nether: Tak
Potwory: Tak
Zwierzęta: Tak
Whitelist: Tak

2.png
FrxX


4.png
Serwer typu Kwadratowa Masakra (połączenie 1 i 2 sezonu)
Na serwerze jest LWC jak i LogBlock(Możecie sprawdzić kto zniszczył dany klocek drewnianym kilofem)
Ograniczenie mapy to 1000 kratek i netheru 250 kratek.
Administracja nie gra tylko pilnuje porządku.

TS3: mc.zone4play.pl:9999

Na serwerze jest plugin na życia:
Na start mamy 3 życia, maksymalnie można mieć 10 żyć.
Zdobywa się je jedząc diamenty.
Gdy zginiemy dostajemy bana na 7 DNI!
Oczywiście inny gracz może wam podarować 1 swoje życie komendą /revive NICK
Liczbę żyć sprawdzacie komendą /lives


Wzór podania na WL:

 

Nick Minecraft :
Premium :
TS/Skype :
Mikrofon :
Wiek :
Staż w Minecraftcie :
2 zdania o tobie:
Dlaczego chcesz grać na serwerze?(2 zdania):
Nick na YT :
Ilosc widzow :
 
 

 

Osoby które nie posiadają 100 postów mogą pisać podania na pw.

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick Minecraft :Revision342
Premium :Nie
TS/Skype :Yep! :)
Mikrofon :Yep
Wiek :14
Staż w Minecraftcie :1 rok
2 zdania o tobie:Jestem milym uczciwym gracze,który oczywiscie nie grifuje i jest no zajebisty:)
Dlaczego chcesz grać na serwerze?(2 zdania):Poniewaz lubie km i chce pograc sobie na podobnym serwerze
Nick na YT :revision342
Ilosc widzow :8 xD:)

Odkrywca
Opublikowano

Nick Minecraft : Acoid
Premium : Jest
TS/Skype : Jest
Mikrofon : Jest
Wiek : 13
Staż w Minecraftcie : Od bety 1.2
2 zdania o tobie: Jestem ogarnięty, nie zabijam bez powodu. Jestem kulturalny i nie czituje ;)
Dlaczego chcesz grać na serwerze?(2 zdania): Ponieważ szukam takiego serwera od dłuższego czasu. Bardzo lubie takie serwery
Nick na YT : SrManPL / minecraftremon
Ilosc widzow : 56 / 3

Opublikowano

Nick Minecraft : bartik246
Premium : nie
TS/Skype : ts mam skype mogę ściągnąć, jeśli trzeba
Mikrofon : mam
Wiek : 12
Staż w Minecraftcie : 1 rok.
2 zdania o tobie: Nazywam się Bartek. Lubię grać w minecrafta i mam problem z wymową r, z czym proszę o wielką wyrozumiałość.
Dlaczego chcesz grać na serwerze?(2 zdania): Po pierwsze lubię takie serwery. Po drugie szukam takiego serwera z dobrą atmosferą.
Nick na YT : bartikcraft (nie nagrywam)
Ilosc widzow : nie nagrywam czyli 0

Opublikowano

Nick Minecraft : Kulumus
Premium : Tak
TS/Skype : Tak
Mikrofon : Tak
Wiek :14
Staż w Minecraftcie : od 1.4 Beta
2 zdania o tobie: Nazywam sie Kuba , lubie minecrafta . Jestem ogarnięty i nie griefuje oraz jestem pomocny
Dlaczego chcesz grać na serwerze?(2 zdania): Szukam serwera na którym będzie miła atmosfera , i bardzo lubię takie serwery
Nick na YT : Nie mam kanału
Ilosc widzow :0

Lubie mpcforum.pl!!!

userh.png

haac.jpg

ilovempc.png

Opublikowano

Nick Minecraft : Feromontis

Premium : Nie

TS/Skype : Tak / Tak - rafik382

Mikrofon : Tak, sprawny

Wiek : 14,5

Staż w Minecraftcie : od 1.5 beta

2 zdania o tobie: Mam na imię Rafał, gram w minecrafta od bety 1.5 jak wspomniałem, gram w minecraft dla zabawy i chcę pograć z jakimś stałym składem.

Dlaczego chcesz grać na serwerze?(2 zdania): Tak jak up, chcę pograć w jakimś stałym składzie, skoro jest WL to serwer powinien być ogarnięty

Nick na YT/Widzowie : ZozolV2/18 rafiq3821/30

 

Jakoś nie nagrywałem zbyt dużo.

 

Pozdrwaiam

Opublikowano

Nick Minecraft : JestemJakub

Premium : Tak

TS/Skype : Tak/Tak

Mikrofon : Nie

Wiek : 15

Staż w Minecraftcie : Minecraft Beta 1.5_01

2 zdania o tobie: Mam na imię Jakub,lubię grać w piłkę nożną i w minecraft :D.Uczęszczam do III klasy gimnazjum.

Dlaczego chcesz grać na serwerze?(2 zdania): Ponieważ widzę,że jest logblock i LiveMC,lwc i to mnie ucieszyło i chcę zagrać na tym serwerze.

Nick na YT : Nie mam

Ilosc widzow : 0

Opublikowano

Nick Minecraft :GanjaStyle
Premium :Brak:/
TS/Skype :Tak/Tak
Mikrofon :Tak
Wiek :14
Staż w Minecraftcie :Zabawe zaczynałem od Bety, a na poważnie zaczełem od 1.7.3
2 zdania o tobie:Lubie grać w minecrafta, kopać, budować, grać zespołowo. Nie lubię grać na serwerach bez "Białej Listy".
Dlaczego chcesz grać na serwerze?(2 zdania):Jak widać na prezentacji, serwer nie jest na chwile. Chce dołączyć i poznać paru ludzi.
Nick na YT :PirsonBreakGra
Ilosc widzow :2 (Nie dawno zaczełem. :/)

Opublikowano

Nick Minecraft : RedziQ
Premium : Nie
TS/Skype : Tak/Tak
Mikrofon : Tak
Wiek : 14
Staż w Minecraftcie : Od bety 1.3
2 zdania o tobie: Nazywam się Maciej. Uczęszczam do klasy 2 Gimnazjum
Dlaczego chcesz grać na serwerze?(2 zdania): Szukam serwera z ogarniętą administracją oraz takiego gdzie panuje miła atmosfera. Chcę się dobrze bawić.
Nick na YT : duska886
Ilosc widzow : 0

#teams4bal

Opublikowano
Wiek:15

Nick z gry:TwistedPL

Dlaczego ty a nie kto inny:Bo ja lubie grać z innymi i jestem ogarnięty !

Lubisz współprace:Tak bardzoo

Masz Mikrofon:Ta

Masz ts/skype:Ta : Skype-tictasq

Jesteś ogarnięty?:Tak bardzo
Opublikowano

Nick Minecraft :TwistedPL
Premium :Ta
TS/Skype :Ta
Mikrofon :Ta
Wiek :15
Staż w Minecraftcie :2 lata
2 zdania o tobie:Jestem ogarnięty i miły. Lubię grać/pracować w zorganizowanej grupie.
Dlaczego chcesz grać na serwerze?(2 zdania):Lubie KW.Lubię MC
Nick na YT :/Poyebani
Ilosc widzow :0

Opublikowano

Nick Minecraft : pro_gerrard
Premium : Nie
TS/Skype : to i to
Mikrofon : mam
Wiek :13
Staż w Minecraftcie : 2 lata
2 zdania o tobie: Jestem ogarnięty , lubię serwery typu survival ... .Mam na imię Paweł
Dlaczego chcesz grać na serwerze?(2 zdania): bardzo chciałbym zagrać bo planuję jakąś serie z ''Kwadratowej Masakry''
Nick na YT : pawcio1134
Ilosc widzow : 50

Opublikowano

Nick Minecraft :SerusssMc
Premium :Nie
TS/Skype :mam obydwa login skype (nie.podam17)
Mikrofon :Tak
Wiek :14
Staż w Minecraftcie :od alphy
2 zdania o tobie:Lubie grać w minecrafta w lola.Interesuje sie matematyką i pilką nożną
Dlaczego chcesz grać na serwerze?(2 zdania):Fajny może bydż taki serwer i chce zobaczyc czy sie fajnie gra na nim
Nick na YT :SerusssMc
Ilosc widzow :5

Opublikowano
Nick Minecraft : Blastofwind

Premium : Tak

TS/Skype : Mam.

Mikrofon : Mam.

Wiek : 14

Staż w Minecraftcie : Około 2 lat.

2 zdania o tobie: Jestem spokojny, miły i ogarnięty. Lubię tego typu serwery/

Dlaczego chcesz grać na serwerze?(2 zdania): Ponieważ lubię tego typu serwery. Kręci mnie wspólna gra.

Nick na YT : SamosznikTV

Ilosc widzow : 30
OIE6isU.png

 

Opublikowano

Nick Minecraft : Adiver
Premium : Nie
TS/Skype : Tak/Tak
Mikrofon : Tak
Wiek : 16
Staż w Minecraftcie : Od bety 1.3
2 zdania o tobie: Nazywam się Akorn i interesuję się informatyką.
Dlaczego chcesz grać na serwerze?(2 zdania): Szukam serwera z ogarniętą administracją oraz takiego gdzie panuje miła atmosfera. Chcę się dobrze bawić.
Nick na YT : Adiver
Ilosc widzow : 5 632 102

Opublikowano

Nick Minecraft :Dunkeej
Premium :Nie
TS/Skype :Tak skype:mimik124b
Mikrofon :Tak
Wiek :16lat
Staż w Minecraftcie :około 2lat
2 zdania o tobie:Hymm... Zwie mi się Dominik.Na co dzien szperam po necie :D (...)
Dlaczego chcesz grać na serwerze?(2 zdania):Lubie Kwadratowa Masakre cos w tym stylu Survival :D
Nick na YT :Dunkeej
Ilosc widzow :2filmiki tzn 1 bo 1 to piosenka a 2 to Harlem ... zobacz :D

 // Programista HTML i CSS


 


xkUrggS.png


Zapraszam do współpracy !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...