Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

v3


protomenpl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z uwagi na to,z e dzis piątek i raczej ciężko znaleźć spota w v2 chciałbym spróbowac w v3, jeszcze nigdy nie expiłem w v3, a więc 3 pytania

czy są gdzies jakieś normalne spoty szpony , tak jak w v2

czy exp jest większy? niż w v2

czy jest wgl sens tam expic?

Opublikowano

jesli chodzi ci o pajaki v3 to tylko szpony tam sa i exp jest taki sam jak na szponach w v2 no i bardziej sie tam oplaca expic niz w v2 jezdzisz z spota na spot i wybijasz respy nie musisz siedziec na 1 spocie

Opublikowano

Na V2 też da się jechac po spotach innych ;D Po co się masz pytac, za ksucie nie ma bana ;)

Lubię pomagaĆ z Metin na gadu-gadu, zapraszam 2949422

Opublikowano

V3 co wiem do czwartu bylo zbugowane moby bily po 1:D nw jak teraz od konsewacji tam nie bylem :)) wiec pele i jazda :D

za męski UJ zostalo mi zbanowe konto

gz dla adminow ...

Opublikowano

V3 co wiem do czwartu bylo zbugowane moby bily po 1:D nw jak teraz od konsewacji tam nie bylem :)) wiec pele i jazda :D

Ale za to exp był zmniejszony... Poprawili już to w czwartek moby zadają większe dmg i jest większy exp

Podstawowe pytanie czy masz nno? ponieważ moby w v3 omdlewają

1378747514-U216092.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...