Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaki program dla tego co chce od poczatku zaczynac w grafice?


Zbugowany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli chcesz zaczynać w grafice to rzucaj się od razu na głęboką wodę i bierz Photoshop.

Podstawy ogarniesz w krótki czas.

Później z upływem tego czasu poznasz coraz to nowe narzędzia, opcję i możliwości tego cudeńka xD

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Paint Polecam Super Program :D

 

Facepalm.

 

Zdecydowanie Photoshop i od razu weź się za najnowszą wersję (CS6). Oczywiście do pobrania masz tylko 30-dniowy trial, ale zawsze możesz później zainwestować, jeżeli Cię grafika zaciekawi. ;)

Opublikowano

Tak jak pare osób polecam Ci photoshopa. Gimp nie jest tak dobrym programem jak Ps. Ps ma wiele więcej możliwości i lepiej zacząć od niego, niż później przenosić się z gimpa.

2ufgk6u.png

Opublikowano

Photoshop - Grafika

Adobe illustrator - projekty graficzne

Cinema 4D - grafika 3D

Paint tools SAI - digital painting

 

Jak dla mnie to to są wiodące programy w poszczególnych dziedzinach grafiki. Jeśli ma siędo nich dostęp to nie warto zawracać sobie głowy niczym innym :)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Photoshop. Jest według mnie prostrzy w obsłudze od Gimpa i ma więcej możliwości.

Niestety jest płatny, ale możesz pobrać triala na 30 dni.

Potem możesz wykupić pełną wersje, albo korzystać z pełnej wersji nielegalnie.

1398258449-U383457.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...