Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Excraft | Survival + Frakcje | Rekrutacja na moda :)


Sloniusek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukamy moderatora na serwer Excraft.gomc.pl

Chętni mogą pisać podania tutaj .

Wzór podania:

Wiek(13+):

Nick w grze:

Ile grasz w Minecrafta? :

Doświadczenie:

Znajomość Pluginów i komend:

Czy będziesz płacić składki? Jak tak to ile?:

Coś o sobie :

Prezenctacja serwera : http://www.mpcforum.pl/topic/884789-excraft-survival-frakcje-dzi-lub-jutro-startujemy/?hl=%2Bexcraft#entry6621716



 

Opublikowano

Proszę :

 

Wiek(13+): 14


Nick w grze: Markovski


Ile grasz w Minecrafta? : Rok


Doświadczenie: Duże


Znajomość Pluginów i komend: Pluginy 9/10 , komendy 8,5/10


Czy będziesz płacić składki? Jak tak to ile?: Mogę, jednak nie tak dużo.


Coś o sobie : Posiadałem własny serwer, jednak stare czasy. Byłem na kilku serwerach dobry moderatorem, na jednym administratorem, Jednak padły. Ogarniam pluginy, komendy jednak mody to czarna magia. Jestem ogarnięty, posiadam ts3,gg,skype i mikrofon.

brak

Opublikowano

Wzór podania:

 

Wiek(13+):13.W grudniu 14 ;()

 

Nick w grze:Draug

 

Ile grasz w Minecrafta? :rok

 

Doświadczenie:9/10

 

Znajomość Pluginów i komend:9/10

 

Czy będziesz płacić składki? Jak tak to ile?:Niestety nie srednio umnie z pieniędzmi

 

Coś o sobie :Mam na imie dawid lubie grac w minecrafta/skyrim.Uwielbiam serwery typu pvp KM Survival+frakcje

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Elo

 

Wiek(13+):13


Nick w grze: igi1965

Ile grasz w Minecrafta ? : od wersji Beta 1,1 ok 2 lat


Doświadczenie:10/10

Znajomość Pluginów i komend: pluginy 8,5/10 komendy 9/10

Czy będziesz płacić składki? Jak tak to ile?: ok 5 zł miesięcznie +/- 1 zł

 

Coś o sobie :Mam na imię Igor. Mam bardzo dobrą opinię na innych serwerach. Miałem dużo razy moda/admina i inne rangi.

Bardzo lubię serwery typu survival/gildie.

Chciał bym mieć moda/admina na tym serwie.

Pozdrawiam :3

 

Opublikowano

Wzór podania:


Wiek(13+):14


Nick w grze:PatboPL


Ile grasz w Minecrafta? :2lata


Doświadczenie: 10/10


Znajomość Pluginów i komend: 9/10


Czy będziesz płacić składki? Jak tak to ile?:Aktualnie niemoge bo mi telefon sie popsuł ale jak naprawie go to z 11-20zł sms


Coś o sobie :

Jestem kacper mam 14lat mieszkam w Poznaniu Lubie serwery Fb Survival Factions ,mam swój serwer 30slotowy ale powód zamknięcia brak funduszy.

.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...