Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra Sezon4 [WL][Podania][TS3][Zapraszam][1.5][TS3]


tinek181

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiamy serwer : KwadratowaMasakra[1.5][WL][Podania]

 

1.png
IP: bar.owncraft.pl:8696
IP TS3:178.217.191.245:6370 Hasło 123qwe
Sloty: 10 Zwiękrzymy :)
Typ: KwadratowaMasakraSezon4
PvP: Tak
Premium: Nie
Nether: Tak
Potwory: Tak
Zwierzęta: Tak
Whitelist: Tak

 

 

2.png
Szokko-Dastars

 

 

3.png
Podobne do tych na Kwadratowej Masakrze

 

 

4.png
Wzór Podania
Wiek:
Nick W MC:
Ts3:
Coś o Sobie:
Dlaczego ten serwer:
Pozdrawiam :) i zapraszam na serwer
1.5 serwer

 

wygenerowanoprzez.png

eJwLTs3LS_QuSszMS-TiCq7Kz87O5_LNzEtNLkpMK-FyLkpNLUgtKuYyNAAhI1NTLgMAuHIPfQ~~.png
Opublikowano
Wiek: 16

Nick W MC: MozukoPL

Ts3: Tja ;f
Coś o Sobie: Jestem fajny. ;_;
Dlaczego ten serwer: Bo tak. ;p
Opublikowano
Wiek: 15

Nick W MC: robus2155

Ts3: Tak

Coś o Sobie: Lubie grać w gry, w piłkę nożną, trenować sztuki walki. itp.

Dlaczego ten serwer: Lubie takie serwery, jest niezła zabawa :D
Opublikowano
Wiek:12

Nick W MC: robiron

Ts3: tak

Coś o Sobie: Jestem Patryk. lubie bardzo kopac i budowac w minecraft

Dlaczego ten serwer poniewaz zapowiada sie ciekawie

I'm happy :)

Opublikowano
Grałem ale z Wl mnie usunęło


Wiek:12

Nick W MC:Modini

Ts3:jest

Coś o Sobie:jestem pomocny można mi ufać

Dlaczego ten serwer:lubie KM


kolega też grał



Wiek:12

Nick W MC:Davix

Ts3:nie ma

Coś o Sobie:jest zabawny lubi się śmiać

Dlaczego ten serwer:Lubię KM

Opublikowano

Ja także jak kolega wyżej.. Wczoraj o 23 byłem na WL a teraz wchodzę i nie jestem na wl...

Wiek: 16
Imie: Rafał
Nick w Minecraft: FrxX
Ogar: Tak
Budowanie: 7-9/10
Dlaczego chcesz zagrać na naszym serwerze: Chciałbym pograć na serwerze
z normalnymi ludźmi, ogarniętymi, pobudować spokojnie i nie bać się że
ktoś zgriefuje, wspólnie a innymi graczami się pobawić, ponagrywać :)
2 zdania o sobie: Jestem
ogarnięty, doświadczony w minecraft, mam 16 lat, piszę poprawnie po
polsku, nie griefuje, chodzę do 3 gim(1 gim 2x...), lubię grać w piłkę
nożną, koszykówkę, robić strony, grać w mc, cs.
Opublikowano
Wiek: 12
Nick W MC: bartik246

Ts3: mam

Coś o Sobie: Nazywam się Bartek. Mam 12 lat. Lubię grać w minecrafta. Mam problem z wymową r.

Dlaczego ten serwer: Szukam serwera typiu Kwadratowa Masakra z dobrą atmosferą.
Opublikowano
Wiek: 15
Nick W MC:"UltraTrollMC"
Ts3:"UltraTrollMC"
Coś o Sobie: Witam . Mam na imię Arek , mam 15 lat ;P Pochodzę z woj. Lubelskiego :) Moim hobby jest minecraft , oraz parkoury w Mc :)

Dlaczego ten serwer: Tem serwer ponieważ widzę duzo pozytywnych kom. oraz kolega mi go polecał :) Więc chciałbym zagrać :P

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Tinek wejdz na ts'a ważna sprawa ..

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano
Wiek:16

Nick W MC:Nerwhals

Ts3:Oczywiscie ze mam :D

Coś o Sobie:Jestem osoba kreatywna . Nie cheatuje . Lubie serwy typu Kwadratowa Masakra

Dlaczego ten serwer:Poniewaz . Szukam serwera typu K.Masakra z mila atmosfera i zgrana administracja ;)

Przybij Piątke [5] :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...