Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra Sezon4 [WL][Podania][TS3][Zapraszam][1.5][TS3]


tinek181

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wiek:15 lat

Nick W MC:SweetSandrusia27

Ts3: Sory w tej chwili nie posiadam :)

Coś o Sobie: Jestem sexi i lubi grac w minecraft

Dlaczego ten serwer: Boje jestem czadowa xD OK lubie grac w w siatke xD
Opublikowano
Wiek:15
Nick W MC: "pepsi12332"
Ts3: Tak :)
Coś o Sobie: 15 lat :) Lubie grać w MC :)

Dlaczego ten serwer: Bo moi koledzy tu grają :)

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano
Wiek:13

Nick W MC: JeBeKtv

Ts3:Nie posiadam

Coś o Sobie:Man na imię Przemek , lubię jazde wyczynową na MTB , lubie grać i jestes spokojny :D

Dlaczego ten serwer:Dlatego , że ten serwer wydaje mi się bardzo ciekawy.I che tu grac :D

Opublikowano

Wiek: 13 lat.

Nick W MC: SebQu

Ts3: Tak

Coś o Sobie: Cześć, jestem z reguły miłym i spokojnym 13 latkiem. Zawsze lubiłem pracę w grupie i tego typu serwery, były idealne do współpracy. Staram się pomagać graczom jak i administracji, w miarę moich możliwości.

Dlaczego ten serwer: Wszystkie serwery tego typu padały po max 3 dniach, mam nadzieje że ten serwer nie będzie kolejnym 3dniowcem.

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano
Wiek: 15

Nick W MC: DongoPL

Ts3: Tak

Coś o Sobie: Mam na imię Damian. Lubie grać w Minecrafta i bardzo chciałbym zagrać na serwerze Kwadratowa Masakra.

Dlaczego ten serwer: Bo szukałem fajnego serwera typu Kwadratowa Masakra.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...