Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5] [Serwer YouTube'ra KRZAKER'A] [PVP] [FB] [SKY] -->WorldCraft24<--


Trupioblady

Czy podoba Ci się serwer ?  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci si? serwer ?

    • Tak
      14
    • Nie
      1
    • Serwer jak serwer
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NIe no kurde super servery pogralem na kazdym takiej sieci z swieca szukac :) niema lagow ogarnieta administracja pluginow nie jest duzo ale i nie jest malo :) oraz jest ts :)! wiec z kolegami mozna pogadac bardzo polecam!

 

 

 

Opublikowano

UWAGA, awaria serwerowni, niedługo wracamy.

"Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,

 

 

a potem pokona doświadczeniem..."

 

Opublikowano

UWAGA, kupiliśmy nową maszynę, nowe ip zamieszczone w opisie.

"Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,

 

 

a potem pokona doświadczeniem..."

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

"Ten serwer to serwer PVP, tak wiemy jest bardzo wiele serwerów, ale Nasz jest unikalny, nie jest taki jak inne, posiadamy rożne, nieznane wielu osobom pluginy, które pomagają administracji." Tak wasz serwer jest bardzo unikalny słynie z tego ze sa takie lagi ze ruszyc sie nei mozna :) Co robi administracja aby zmieniszyc lagi?, PISZE PRZESTANCIE DO CHOLERY PISAC NA CHATCIE TO ZMNIEJSZY LAGI!. Posiadacie pluginy ktorych nikt inny nie zna ;x? Nic glupszego nie slyszalem. Kazdy plugin jest znany . Wasza administracja do dzieci ktore nie wyszly z podstawowki. Sory za szczerosc chlopaki ale pora zmienic team i ogarnac serwer albo go zamknac. Znam wiele innych lepszych serwerow bez lagow z dorosla administracja . Wasze NIE POLECAM!

Opublikowano

Wiesz co ja uważam ? Masz swój serwer pvp i nie chcesz robić konkurencji. Nasz serwer NIE MA LAGÓW, administracja jest ogarnięta oraz tak nie pisze... Proszę, jeżeli masz kłamać to nic nie pisz, ok, albo z tymi lagami to może już przestań kupować neta z biedronki...

"Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,

 

 

a potem pokona doświadczeniem..."

 

Opublikowano

Twoja wypowiedz adekwatna do twojego wieku ;) . Dzieciaki z administracji nie sa ogarniete. Nic nie potrafia, nawet poprawnie pisac ;) A co do lagów :)? Mam screeny jak administracja pisze "Nie piszcie do cholery na chatcie bo bd wieksze lagi!! " Zaraz w stawie :) Pozdrawiam Trupie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...