Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Hentai Ouji to Warawanai Neko


Asparte 

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może i taak ale ja bym z chęcią oglądnął romans bez żadnych rywalek itp taki życiowy ale w sumie ta seria jest moe i ma być śmieszna więc więcej się nie przyczepie ;p

Protip: romans bez rywali byłby nudny jak flaki z olejem.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Przed chwila obejrzałam pierwszy odcinek i absolutnie mnie nie zaciekawiło.

 

 

Ok, fajnie, słodka dziewczynka, jej rywalka i zboczony chłopak, no cóż, jak bym to już gdzieś widziała...milion razy.

Kolejne anime, które po obejrzeniu nie pozostawia żadnego śladu w pamięci. Kreska ok, ale mam już dosyć tego typu "romansów"

 

Opublikowano

Przed chwila obejrzałam pierwszy odcinek i absolutnie mnie nie zaciekawiło.

 

 

Ok, fajnie, słodka dziewczynka, jej rywalka i zboczony chłopak, no cóż, jak bym to już gdzieś widziała...milion razy.

Kolejne anime, które po obejrzeniu nie pozostawia żadnego śladu w pamięci. Kreska ok, ale mam już dosyć tego typu "romansów"

 

Masz racje tego jest masa obejrzysz np max 3 odc i koniec twojej przygody z oglądaniem bo reszta gówno xD z sezonu polecam teraz tylko Tytanów, Yahari, Ore no imouoto

NJxbd4x.png

Opublikowano

Przed chwila obejrzałam pierwszy odcinek i absolutnie mnie nie zaciekawiło.

 

 

Ok, fajnie, słodka dziewczynka, jej rywalka i zboczony chłopak, no cóż, jak bym to już gdzieś widziała...milion razy.

Kolejne anime, które po obejrzeniu nie pozostawia żadnego śladu w pamięci. Kreska ok, ale mam już dosyć tego typu "romansów"

 

Główna bohaterka to loli. Czego chcieć więcej? xD

Masz racje tego jest masa obejrzysz np max 3 odc i koniec twojej przygody z oglądaniem bo reszta gówno xD z sezonu polecam teraz tylko Tytanów, Yahari, Ore no imouoto

Oreimo jest średnie xD

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Główna bohaterka to loli. Czego chcieć więcej? xDOreimo jest średnie xD

zgadzam się w 100% z tą odpowiedzią ;DD z tego sezony tylko tytani yahari hataraku trzyma poziom

1369851372-U355713.png

by Regman

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

 

ostatni odcinek <3 i ten pocałunek na to czekałem !

 

Zakończenie mnie ustatysfakcjonowało. Jest potencjał na drugi sezon, ale dramatu nei bedzie jesli na tym sie skonczy. 9/10

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Zakończenie mnie ustatysfakcjonowało. Jest potencjał na drugi sezon, ale dramatu nei bedzie jesli na tym sie skonczy. 9/10

zakończenie super oby powstał 2 sezon bo fajne ;d ja daje 10/10

1369851372-U355713.png

by Regman

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Pierwsze odcinki bardzo fajnie się oglądało , lecz potem było dla mnie przez chwile męczące i dopiero ostatnie odcinki mnie pocieszyły.

Aleeee anime oceniam na 7/10 .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...