Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[4Story] O Punktach osiągnięć


TPikaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam bardzo serdecznie .

W dzisiejszym poradniku chcę omówić szczegóły zdobywania PO .

Jak połowa wie PO to "Punkty Osiągnięć"

W którymś ze starych poradników , o tym mówiłem .

Aby zdobyć PO istnieje parę sposobów .

Pierwszy sposobem jest dojście do gildii która posiada PO za wojny .
Wtedy można poprosić Mistrza Gildii o wysłanie na pocztę określoną ilość PO .

Jest także drugi sposób .

Poradnik dla mniejszego lvla w skali 10-20-30

Zdobywanie PO nie jest prostą rzeczą, trzeba zapamiętać, że potrzebna jest dobra orientacja w terenie .

Musimy bardzo dobrze, wiedzieć z której strony nadchodzi wróg, do tego służy radar , który każdy z Nas posiada .
Ale halo ! Pominęliśmy pewien szczegół .

Gdzie można zdobyć PO , na tak niskim lvl-u ?

Na sam początek polecam wybranie się na TD .
Każdy z Nas może go zakupić w Markuat, albo Keter .

Zależy to od poziomu który posiadamy , jeżeli mamy 10-19lvl wybieramy td 10
Jeżeli 20 to 20-29 , itd..

UWAGA ! :Nie zapomnijcie , że jeżeli macie 30lvl to możecie wejść do td 20 , ale jeżeli dobijesz już 31 lvl , nie możesz wejść na niższy td . Jest to możliwe, w każdym przypadku .

Co robić gdy mamy większy lvl ?

Wtedy należy wybrać się na , Hased , Gebre , albo Ardir .

HASED :



img00000023h.jpg


GEBRA :

img00000029.jpg

ARDIR :


img00000000.jpg

To właśnie na tych mapach rozgrywają się największe wojny .

Musisz zapewnić sobie dobre eq, które ochroni Cie przed wrogami .
Mogą pojawić się tam 90 - 60 - 40 , albo niższe lvl .

Na Twoim ekranie za pewne pojawiały się nie raz napisy "Wojna odbędzie się na mapach parzystych/nie parzystych"
Po lewej stronie na chacie, wyświetla się za ile będzie wojna, oraz, czy już się rozpoczęła .

Może także pojawić się gdzie pojawi się dana wojna .

UWAGA ! : Jeżeli wybierasz się do danych miejsc, zapewnij sobie PT (drużyne) Która Cie wspomoże , nie jest to takie łatwe, jak myślisz, trzeba umieć rozegrać wojnę .

W notatkach gildii jest pokazane , o której są zbiórki na wojny , wtedy cała gildia zbiera się, i robi dwa, albo więcej pt .
Zależne jest to od członków gildii .

Przeważnie wojny gildii są w godzinach 19-21 .

Ale to już uzgadniają Wasi liderzy .

Pamiętaj ! : Gdy jesteś w grupie PO rozdziela się na wszelkie Osoby , które są w pt .

Jak można wydać PO które zdobyliśmy ?

Każdy z Was może wydać je na przydatne rzeczy , między innymi wytwarzać potrzebne itemy .
Mówimy tu o EQ PVP , które jest bardzo cenne .

Na całe eq pvp potrzebne jest ok. 1000PO .
Ale nie tylko do tego jest potrzebne , możemy za nie kupować , td , wody światów i tym podobne .
Uwaga ! : Gildie mogą walczyć także o zamki ! Ale to omówimy w kolejnym poradniku !

A więc powodzenia w zdobywaniu PO !

NIE ZEZWALAM NA KOPIOWANIE TEGO NA INNE FORA .

6d17e244dec956b0d1c3e86.jpg
bylem biznesmenem, teraz jestem większym. habemus papam.

Opublikowano

W miare fajny poradnik ale dla mnie nie potrzebny.Ominołeś jeden ważny szczegół i to chyba najważniejszy.

Skakanie po terenach podczas wojny i dedanie derów albo oni nas i na koniec wojny dostaje się ponad 700 PO za darmo ;]

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Dawno nie grałem i nie chce mi się wchodzić na gre by sprawdzić ile po trzeba na zrobienie całego eq pvp ale na pewno nie 1k

lider co najwyrzej może ustalić godzine zbiórki a nie czas wojny

Opublikowano

@UP

Ok. 1000po , skoro dawno nie grałeś to widać nie wiesz ;) . Dokładniej to 760po .
No i jest dobrze napisane, że wojny odbywają się w takich i takich godzinach i, że lider nie ustawia ich..
Czytanie ze zrozumieniem. Jedynie co mogło Ci się wydawać, że to lider ustawia to to :
"Ale to już uzgadniają Wasi liderzy" Czyli, że liderzy uzgadniają z Wami o jakiej godzinie macie się stawić, bo konkretnej godziny tutaj nie ma. Więc uzgadniają to z Wami Oni.

6d17e244dec956b0d1c3e86.jpg
bylem biznesmenem, teraz jestem większym. habemus papam.

  • Biter. zmienił(a) tytuł na [4Story] O Punktach osiągnięć

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...