Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Pobieranie z dużą Szybkością


xXx ANARKI xXx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam
pokaże jak pobierać 10x Szybciej plików za pomocą przeglądarki

Mozilla Firefox

wchodzimy pod dany adres
''Strona godna zaufania producenta Mozilla Firefox"

 

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/
 

 

Dla Leniwych którym nie chce się szukać.

 

 

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/firedownload/
 

 




po prawej stronie w górnym
rogu mamy
"szukanie dodatków"
wpisujemy FireDownload wybieramy wyszukany dodatek
06081555050723333341.jpg

Nastepnie bierzemy + Zainstaluj

71761572258387713915.jpg


czekamy 5 sekund po czym znowu klikamy Zainstaluj.
43551697855829954752.jpg

Teraz czekamy aż wtyczka się zainstaluje i bierzemy "Uruchom Ponownie Teraz "

26447982788670608678.jpg


Przeglądarka uruchomi się sama ponownie i od tej pory cieszymy się większą prędkością pobierania.

UWAGA
Program nie pobiera z dużą prędkością bez konta premium z hostów typu.
egofiles.com gdzie jest ograniczenie do 100kb/s

 


Program nie zwiększa prędkości internetu
tylko szybkość pobrania pliku.

Tutaj.chodzi i to, ze normalnie, np. ja pobieram bez tego po 1,5mb/s to z tym mi leci jakieś 7/8mb/s, nie przyspiesza internetu.

Poradnik napisany w 100% prze zemnie.
Pierwszy temat

http://rastagames.eu/index.php?/topic/137-tut-pobieranie-z-duza-szybkoscia/

 

Mam nadzieje że poradnik się przyda.
Licze na "Lubie To"
Pozdrawiam ANARKI

Prosił bym Moderatora o zdjęcie paru % ^^

Opublikowano

Działa także dziękuje za poradnik

Rok później udowodniłeś , że to nie przypadek już nie gadali Ci, co tak obrabiali zadek.(EM)uody

Opublikowano

a u mnie coś nie zbyt bo jak chce coś pobrać to jest rozpoczynanie... i tyle ;D i nie chce pobrać więc...

/sygna wychodzaca poza mpc

Opublikowano

Po zainstalowaniu tego idm odmawia współpracy :/

 

 

@

 

Zatrzymuje na rozpoczynanie .

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

Niestety nie ze wszystkim ta wtyczka współpracuje.


mogę polecić jeszcze


DownThemAll dobra wtyczka jak chce się pobrać kilka dużych plików na raz.


Opublikowano

Działa na chomikuj? ^^

 

Szczerze nie wiem, nie pobieram z Chomika :P

ale np, Turbobit, Egofiles działa

 

ja mam tylko rozpoczynanie

 

zainstaluj jeszcze raz wtyczkę.

Opublikowano

Może jest coś podobnego do google chrome?

A to mi się przyda, ładnie zrobione.

Opublikowano

a u mnie coś nie zbyt bo jak chce coś pobrać to jest rozpoczynanie... i tyle ;D i nie chce pobrać więc...

Dlatego , że to jest gówno .. :). Też tak miałem . Wolę IDM. np.

prokox.png
Zaczynamy!

 

Czy dasz + czy - leży mi to ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...