Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Niemoge zwiększyć fps-ow z 60 na 100 :/


fpsmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Laptop: Lenovo Z570

Karta graficzna:Nvidia 3.5.756.0

PRocesor:Intel core i3

 

CHodzi o to że niemoge mieć powyżej 60 fps .

WYłaczylem synchronizacje pionowa , wpisalem fps_max ... fps_modem ... net_graph ... developer 1

 

Niewiem jak to naprawic pomocy !!!

 

Jak cos to mam steama :)

 

PROSZE O POMOC

Opublikowano

costa on te komendy wpisywal.. A moze masz zasyfiony laptop przeskanuj malwarebytes anti-malware ja jak mial zasyfiony komputer to w csie same lagi mialem i zaktualizuj tez sterowniki do karty graficznej

Opublikowano

costa on te komendy wpisywal.. A moze masz zasyfiony laptop przeskanuj malwarebytes anti-malware ja jak mial zasyfiony komputer to w csie same lagi mialem i zaktualizuj tez sterowniki do karty graficznej

 

teraz nie ma takiej komendy jak developer, więc niech się nie dziwi, że mu nie działa ;)

 

Wyłacz synchronizację pionową w ustawieniach karty graficznej.

 

wyłączył ;)

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

costa on te komendy wpisywal.. A moze masz zasyfiony laptop przeskanuj malwarebytes anti-malware ja jak mial zasyfiony komputer to w csie same lagi mialem i zaktualizuj tez sterowniki do karty graficznej

Mam aktualna sterownik karty graficznej , a teraz przeskanuje laptop

Niejest zasyfiony bo mam go 3 tygodnie :D

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...