Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]180kk, bot na mini-gry i ban za ów bota. :)


Gość Teils2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej mam kilka pytań:

 

1. Czy mogę dostać bana za bota na mini-gry? Jeżeli tak czy on będzie na IP?

2. Czy jestem w stanie zarobić 180kk na tartaku botem?

3. Jak inaczej zarobić tą sume golda, chociaż 1kk dziennie.

 

Dziękuje! :)

Opublikowano

1. Tak, możesz dostać bana za niedozwolone oprogramowanie, dlatego nie cheatuj na głównej postaci.

2. Wszystko da się zrobić przy odpowiednim przyłożeniu się.

3. Chodź na rajdy, BB, drop pióra anioła, resellaj.

forumvy.png

Jeśli ktoś nie docenia tego co ma, kiedyś zostanie z niczym.

Opublikowano

Co do 1 punktu się nie zgodzę, bo na IP za jednorazowy cheat bodajże nie dostajesz. A tak dla ciekawostki, to używałem kiedyś bota do NT, lecz po dogadaniu się i zachowaniu na poziomie po przyłapaniu dostałem bana na... 1 miesiąc ;) Także warto zachować się z klasą nawet w tak słabej sytuacji ;)

v My channel v


revlayout.png


Opublikowano

Hej mam kilka pytań:

 

1. Czy mogę dostać bana za bota na mini-gry? Jeżeli tak czy on będzie na IP?

2. Czy jestem w stanie zarobić 180kk na tartaku botem?

3. Jak inaczej zarobić tą sume golda, chociaż 1kk dziennie.

 

Dziękuje! :)

 

1. Tak, nawet automatycznego.

2. Jeżeli nie dostaniesz bana, to dasz radę nawet więcej.

3. Jest dużo sposobów. Najlepiej idź do Lochu Shanera jak masz 50-60 lvl i drop Pióra Anioła, a potem sprzedawaj po 30k za sztuke.

Tutorial:

Klik!

 

Na przyszłość proszę używać prefiksów.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Hej mam kilka pytań:

 

1. Czy mogę dostać bana za bota na mini-gry? Jeżeli tak czy on będzie na IP? Nie, jest to stała blokada danego konta

2. Czy jestem w stanie zarobić 180kk na tartaku botem? minimum tydzien gry na bocie ;] FM = 10kk a więc wylicz sobie z tego czas w ile robisz 99 FM, potem sobie pomnożysz, aby wyszło ci 180kk ;]

3. Jak inaczej zarobić tą sume golda, chociaż 1kk dziennie. Enki hazardowanie dropu, NosMarket, Sellanie EQ, BB od 80+, expienie i sellanie wróżek ;]

 

Dziękuje! :)Prosze Bardzo :]

altair-signature-anime-2.png

 

Moje nowe konto ~ShindaPL

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szczerze to jeśli masz zamiar 1 kontem robić te MF to nawet 500k dziennie nie zarobisz, bo raz na konto 20 zagrań chyba, że masz te cosie z NM :P

Ja miałem tak 10 - 20 MF dziennie z jednego konta, a raz nawet 6 tylko, a jeśli masz zamiar zrobić kilka kont to 10 x 20 lvl i masz nawet dobry zarobek ;P ale ja polecam kilka metod na zarabianie:

- BB zbieraj każdy śmieć

- LoD zbieraj każdy śmieć

- Zbieraj każdy śmieć

- Kup taniej sprzedaj drożej, nawet śmieć

- Piórka

- Pomagaj w cp / expij ludzi za pieniądze lub najczęściej są to wróżki, ale to już minimum 20% i płatne z góry ( Przy expieniu możecie iść do np. lochu i wykonasz na tym 3 pkt. podexpienie, piórka i zbieranie śmieci )

- Sprzedawaj boxy z rajdów, np. teraz z QFC

- Chodź na namaju i kfc możesz też na xysa lub castre :P

 

 

PAMIĘTAJ! ZBIERAJ ŚMIECI I SPRZEDAWAJ NAWET U NPC!

Opublikowano

Upy wyjaśniły.

 

 

Co do 1 punktu się nie zgodzę, bo na IP za jednorazowy cheat bodajże nie dostajesz. A tak dla ciekawostki, to używałem kiedyś bota do NT, lecz po dogadaniu się i zachowaniu na poziomie po przyłapaniu dostałem bana na... 1 miesiąc ;) Także warto zachować się z klasą nawet w tak słabej sytuacji ;)

Za 1 przyłapanie dostajesz na miesiąc nawet jak zachowujesz się jak ...

Za 2 przyłapanie jest perm. Nie ważne jak się zachowujesz.

H3ahenm.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...