Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Katarina <3


Asanroth

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W sumie każdy chyba kocha katarine za jej ulti i zrobienie nim penty to nie jest żadna sztuka, ale ponieważ zrobiłem 2 w grze to musiałem to nagrać i wrzucić ;> HD!

Opublikowano

Przekopałeś cały YT w poszukiwaniu najbardziej gównianego kawałka do tego filmiku?

Ps. GJ

2d82fcx.jpg
Opublikowano

Przekopałeś cały YT w poszukiwaniu najbardziej gównianego kawałka do tego filmiku?

 

Ps.

 

Dlaczego gównianego? Mi osobiscie się ta nuta podoba

Opublikowano

Nawet nawet ale jak wiadomo katarina to kontra na karthusa wiec nie mialem problemu sie nafeedowac.Fajna akcja pod koniec :)

Jestem tylko ciekaw jednego,ranked czy normal?

sstwc.jpg

Opublikowano

Nawet nawet ale jak wiadomo katarina to kontra na karthusa wiec nie mialem problemu sie nafeedowac.Fajna akcja pod koniec :)

Jestem tylko ciekaw jednego,ranked czy normal?

 

Na midzie miałem Veigara a nie Karthusa ^^

No niestety normal

Opublikowano

@2up

 

tylko ża karthus ma sie wyfarmić, a nie mieć kill, to jest postac pod late game, odpala w, wibja w enemy, zhonyia, mały spam z q, dednie to przez 5 sekund jeszcze nawala :P

 

@top

 

ładne, ale no, kata to kata, łatwa postać do pent, sam nia wbiłem raz czy dwa (raz mam nagrany xD) trzeba tylko moment wyczuć ;D

ae1d1005fe.png


Opublikowano

kata to kata srata!! Jak sie nie umie nią grac to się nawet tripla nie zrobi.

Do katy nawet mam specjalne ustawienie na prędkość myszki.

Gratulacje penty ... pent :)

 

Na kate genialnym połączeniem jest rylai i maska(ta lepsza)

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

penty katarina to piekna sprawa:D

Serwer PvP Nasze ip: Mc-team.pl:25566

Serwer SkyBlock Nasze ip: Mc-team.pl:25567

Serwer Survival+Frakcje Nasze ip: Mc-team.pl

Opublikowano

kata to kata     srata!!   Jak sie nie umie nią grac to się nawet tripla nie zrobi. 

Do katy  nawet mam specjalne ustawienie na  prędkość myszki.

Gratulacje penty   ... pent :)

 

Na kate genialnym połączeniem jest rylai i maska(ta lepsza)

Nie widziałem ryali na Kate od polowy s3. GZ ale w sumie żadna sztuka. Czy masz 0/10 czy 10/0 to i tak w late kilasz ADC na combo. Moim zdaniem core do zhyonia rabadon i gunblade bo slow i spellvamp

3d8b54f471ac3645gen.png


Ten ból dópy


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...