Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Witam


Mówmikotku998

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema chcialem zpytac jaki mikrofon taki dobry do nagrywnia gameplay polecacie linki lub ogunie i w jakies cenie od 50 do 100 lub dorzej lub ponizej pozdrawiam ; p

Opublikowano

Szczerze, nie powinieneś nagrywać, gdyż twoje filmy będą na poziomie twojej wypowiedzi. Do twoich celów najlepszy mikrofon z jakiegoś marketu...

Opublikowano

Tak samo fatal1ty polecam, zaje*iste słuchawki z zaje*istym mikrofonem, jak sam mikrofon to np. Logitech Desktop a jak coś droższego to Behringer C1U

 

PS napisałem Ci co trzeba na PW...

Opublikowano

creative fatality kupisz za 80 mikrofon mają bardzo dobry w sobie.

Dokładnie tak. Creative Fatal1ty super sprawa.

 

Za 80 nie kupi.

99 conajmniej trzeba dać :p ja za swoje półroku temu dałem 130 zł kupiłem 2 Ja i Brat i spisują się bardzo dobrze. 0 awarii i wgl. Polecam :D

26_23_23_logompc.png


Opublikowano

Google nie boli, sam mikrofon to Logitech Desktop powinien starczyć, chociaź jak dla mnie Fatality lepsze.

 

Może pierw dorośnij, ogarnij słownictwo a potem nagrywaj bo po tym:

OMG dzeciku heheh lol sam jurz mi działóą sam doszelm zamykam temat ;p dzeicku

już wiem na jakim poziomie będą twe filimiki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...