Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

54 lvl z dobrym EQ - nie wiem co dalej


lechu228

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć otóż gdy wprowadzili nową aktualizację ceny spadły, lecz i to nie przyniosło mi korzyści.

Posiadam woja body 54lvl na s15 eteor.

eq:

fms+9 śr 42%kd+4

złota+9 5b 1.5k hp 10 do pz kd + 4

zelek+9 20 dt

ebo+9 20 dt

branza z nieb łez +9 1.5k hp 10 pz

kozaki+9 1.5k hp 10 miecze 5 spowo

złoty naszyjnik +9 2k hp bądź łzy+8 1.5k hp

biolog skończony na obecny lvl

dzik wojenny, robię militara

skille aura m8 berek prawie m9 wir m4

buff po 28%

 

1.Co ja mam teraz robić ? chciałbym zarobić na boga+9 5b ładną strachu+9 5b ładną oraz tarcze +9 5b

2.Zarobić... tak ale gdzie z tym eq ?

3.Ledwo starcza mi w tej chwili na skille

4.Zmieniać coś w eq ?

5.może np samemu wykuć sobie na wyższy lvl bojaka na+9 ?

Opublikowano

Cześć otóż gdy wprowadzili nową aktualizację ceny spadły, lecz i to nie przyniosło mi korzyści.

Posiadam woja body 54lvl na s15 eteor.

eq:

fms+9 śr 42%kd+4

złota+9 5b 1.5k hp 10 do pz kd + 4

zelek+9 20 dt

ebo+9 20 dt

branza z nieb łez +9 1.5k hp 10 pz

kozaki+9 1.5k hp 10 miecze 5 spowo

złoty naszyjnik +9 2k hp bądź łzy+8 1.5k hp

biolog skończony na obecny lvl

dzik wojenny, robię militara

skille aura m8 berek prawie m9 wir m4

buff po 28%

 

1.Co ja mam teraz robić ? chciałbym zarobić na boga+9 5b ładną strachu+9 5b ładną oraz tarcze +9 5b

2.Zarobić... tak ale gdzie z tym eq ?

3.Ledwo starcza mi w tej chwili na skille

4.Zmieniać coś w eq ?

5.może np samemu wykuć sobie na wyższy lvl bojaka na+9 ?

1. Udaj się na metki masz dużo na DT , więc możesz iść na Metki mordu do DT , ale przyda Ci się buff to tego.

2. Czytaj wyżej :), masz tam szansę na drop kamyków duchowych.

3. Hmmmm trudno :)

4. Ekwipunek masz dobry.

5. Możesz spróbować na DT , ale zawsze jest możliwość ,że zjara :D^^

Zdejmijcie mi tego warna , zauważcie że mam 1361622928-U485574.png - Plose ? <3 <3




Opublikowano

Zarób tak jak zarobiłeś na to eq co masz nie rozumiem skoro masz takie eq po co się pytasz jak zarobić <_<
Sohan



 
Opublikowano

NIe kupuj boga i nie kupuje boja +9!! z nową aktualiacją weszły stalki i bojowe +6 któe dropią z metinów, za 2 mies kupisz sobie bardzo ale to bardzo tanią stal +9 i bojowego +9, wystarczy ,ż trochę poczekasz. Zrób buffa bo buff to połowa postaci i ożeń go ze swoim bodziakiem.
W DT raczej samemu nie dasz rady, chyba ze wcześniej wydropisz sobie mega wierzchowca, lecz żeby dał on 150 defa musisz mieć militara którego też polecam CI zrobić.

Dobrą alternatywą będą dla Ciebie metki Śmierci na Sohan.

Opublikowano

54 lvl ... poexpij do 63 i chodź na metki / masz średnie eq na Dt ale z jakąś ekipą / dobrym kumpel pochodź sobie na wyprawy do DT . Próbuj ulepszać jakieś itemki i sprzewdawać . Nie stety nie wiem jakie są teraz ceny na tym serwie ...;/ Buff by Ci się przydał z pewnością . Tak naprawdę drop i zarobek zaczyna się od metków 65-70 na 54 lvl nic Ci nie lotnie ;/

Bojaka możesz spróbować wykuć w DT . Kupować tanio i ulepszać , dopóki się uda :

Jakbys miał niższy lvl polecałabym Ci dropic ogony węża + .;/

L7VaIos.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...