Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Gdzie Najlepiej Zbierać Klucze?


lukas6576

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przede wszystkim czekaj na szanse x2.

Nie ma znaczenia gdzie zbierasz bo to i tak jest generowane na bieżąco :)


7yo9.png

Opublikowano

Macie racje ale na zwyklych mapach typu x3 i x4 zawsze gdy jest szansa to boty też zbieraja, dlatego tam jest gorzej wyjasc LF4. Ja na bitkach srednio na 100 kluczy wyjmowalem po 2 lf4.

Jeśli pomogłem daj Lubię to

Opublikowano

mi najlepsze rzeczy lecą na mapach obcych :D

 

Na każdej mapie wypada tak samo, może być tylko więcej skrzynek

na każdej mapie jest po 5 skrzynek :) tylko cały czas je się respawnuje :D

Opublikowano

Ja zawsze zbieram na bitkach i wydaje mi się że tam leci najlepiej, chyba że mam dużo kluczy to bot zbiera normalnie na x-4.

 

W necie krąży bardzo dużo różnych teorii jak robić żeby lepsze rzeczy leciały ale nikt nie wie czy to prawda. Jedna z tych metod (sam też sprawdzałem) polega na zbieraniu max 10 skrzynek na 1 mapie i potem zmiana na inną. Jak poleci coś lepszego na mapie np. lf4, niewidka xl, profi dres to od razu zmieniasz mapę na inną.

reklama

Opublikowano

mi najlepsze rzeczy lecą na mapach obcych :D

 

na każdej mapie jest po 5 skrzynek :) tylko cały czas je się respawnuje :D

No tak ale mi bardziej chodziło o liczbę zbieraczy :P

4758463064.png

 

Opublikowano

Nie czekaj na szansę x2 bo to jest szansa x2 gorsza, zbieraj chodzby dziś.

 

Sorki ale z tym się nie zgadam. Szansa x2 naprawdę działa... a ja powiem tak że na danej mapie są miejsca gdzie występują LF4 i wielu graczy tylko w tych miejscach na nie poluje więc przestaje to być wielką tajemnicą. Najprościej zapamiętać albo zapisać współrzędne gdzie znalazłeś LF4 a masz ogromną szansę że w tym samym miejscu ponownie za jakiś czas pojawi się upragniony LF4. Z tym że są one generowane całkiem losowo to bajka

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...