Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozgrywki LoL'a / DOTA 2 w Minecrafcie


Inkubator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


Gry typu MOBA (Multiplayer online battle arena) takie jak League of Legends, czy Dota 2 podbiły serca graczy na całym świecie. Nic dziwnego, że pewien gracz o nicku Zealock przeportował ten tryb rozgrywki do Minecrafta. Uwagę przykuwa nie tylko dbałość o szczegóły, ale także sposób wykonania – do gry nie potrzeba żadnych modyfikacji. Wszystkie mechanizmy takie jak wieże, czy spawnowanie potworów są wykonane w redstone.

 



System spawnowania


Skomplikowany system redstone co kilka sekund spawnuje nowe potwory tylko wtedy, kiedy w pobliżu znajdują się gracze, dzięki czemu serwer gry jest mniej obciążony, a poziom gry utrudniony.


1zxa82d.jpg

 

 

Wieże

Aby wygrać grę należy zniszczyć główną bazę, którą chronią wieże. Aby je zniszczyć potrzeba dwóch graczy musi stanąć na płytkach niedaleko wieżyczki. Pamiętaj, aby kupić specjalną zbroje, gdyż możesz zostać zaatakowany przez zabójczy kwas, który zabiera nawet 9,5 serc.

17tk07.jpg

 

 

Sklepy


Bardzo dużą role w grze odgrywają sklepy, gdzie można kupić uzbrojenie, czy mikstury. Wraz z postępem w grze odblokowują się coraz to więcej przedmiotów

17tk07.jpg


Buffy

Na mapie porozrzucane są miejsca w których co jakiś czas można zdobyć buffy, dzięki którym przez pewien czas będziemy wyżej skakać, szybciej biegać, czy silniej atakować. Często mogą one zmienić losy walki…

 

k9uq9l.jpg

 

 

Chętnie zagram 5 vs 5 w takiego LoL'a na Minecrafcie, serwer mam i wystarczy nam 10 osób :)

Kto by chciał niech tu pisze :)

Chętnie poprowadze rozgrywki



Uwaga, oto ss-y :)

 

 

 

http://scr.hu/6qv/es6l3
 

 

b_560_95_1.png

Opublikowano

Będzie to zapewne HIT, oraz 1 takowy serwer w Polsce.

Naprawdę nie mogę się doczekać pierwszych rozgrywek :)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Mogę zagrać :)

 

Jakiś kontakt (skype/ts) wymagany?

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Mogę zagrać :)

 

Jakiś kontakt (skype/ts) wymagany?

 

 

Jeśli chcesz grać z kumpel to tak, ale tak to niepotrzebny.

Wystarczy nam chat, spróbuje wprowadzić 2 chaty osobne :)

b_560_95_1.png

Opublikowano

@up

 

Wymagań nie ma. Wystarczy ogarniać :)

Oczywiście będzie rekrutacja na modów, gdyż nie zawsze jestem

A chciałbym by rozgrywki trwały :)

b_560_95_1.png

Opublikowano

  • Serwer będzie miał tzw. Ulepszenie Nexusa, tzn. By dostać diamentowe itemy będzie trzeba zapłacić na ulepszenie by odblokować

  • Płacimy wrzucając itemy do otworów:)

Dodana wajcha rozpoczynająca grę

Dodano błogosławieństwo na starcie

b_560_95_1.png

Opublikowano

Zaklepuje już sobie miejsce, jak co :) Bardzo fajny pomysł...

Pomogłem? Postaw: "✔ Lubie To"

 

Opublikowano

Miałem zrobić coś takiego, ale mi błąd wyskakiwał ;3 Oczywiście ten pomysł jest świetny i zagrałbym :)

Zgłaszam się na moderatora jakbyś szukał :D

Opublikowano

A będzie jakiś system z umiejętnościami?

 

Myślę na wprowadzeniu w późniejszych etapach serwera modów z umiejętnościami.

Tak to nie będzie :)

b_560_95_1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...