Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra Sezon 1 [10s][1.4.7][Życia]


laznag

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Kwadratowa Masakra Sezon 1

informacje.png

strzalka.gifTYP: Survival

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: 89.231.6.11:25596

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Tak

admini.png
[HeadAdmin] laznag

pluginy.png
Wszystkie najlepsze :)

inf.png
Serwer polega na zabawie , szukamy surowców itd.. Serwer startuje już dzisiaj o 12:05
Wzór Podania na serwer:
Nick:
Minecraft Premium czy Pirat?:
Posiadasz TeamSpeak3?:
Wiek:
Dlaczego chcesz grać na serwerze?:
Swoje budowle oceniasz na 0/10?:

 

Opublikowano

Nick: EsiOo

Minecraft Premium czy Pirat?: Pirat

Posiadasz TeamSpeak3?: Owszeeem

Wiek: 15

Dlaczego chcesz grać na serwerze?: Lubię poznawać nowe osoby i budować, nagrywać w sumie także ; )

Swoje budowle oceniasz na 0/10?: 7
Opublikowano

Nick: filko120

Mc premium : jak nie znasz mnie to tak , premium

Mam skype : CraftKubaPl

Wiek: 13

Dlaczego chcesz grać na serwerze?: Lubię grac na takich serverach i nagrywac

budowanie: 9

Opublikowano

Nick: L3war3K

Minecraft Premium czy Pirat?: Pirat ponieważ nie potrzebuje premium bo nie spędzam w tej grze długo.

Posiadasz TeamSpeak3?: Posiadam.

Wiek: 14.

Dlaczego chcesz grać na serwerze?: Dlaczego??Hmm pewnie dlatego że zawsze chciałem zagrać na takim serwerze tylko nie miałem okazji bardzo lubię poznawać innych i także dobrze się z nimi bawić wole grać na takim serwie co jest mało ludzi ale miło z nimi spędzać czas.

Swoje budowle oceniasz na 0/10?: "9" wiem wiem wysoko się oceniam ale lubię budować i wiele osób mówi mi że robię to dobrze.
Opublikowano

Nick:Forceta12
Minecraft Premium czy Pirat?:Pirat
Posiadasz TeamSpeak3?:Tak
Wiek:14
Dlaczego chcesz grać na serwerze?:Bo nie grałem na typu takich serwerach oraz nie grifuje i chce być pomocy!
Swoje budowle oceniasz na 0/10?:10/10 ładnie buduje!

Opublikowano
Nick: Patrykx77
Minecraft Premium czy Pirat?: Pirat :/
Posiadasz TeamSpeak3?: No raczej :P
Wiek: 13
Dlaczego chcesz grać na serwerze?: Lubię serwery tego typu lecz każdy na jakim na razie grałem był nie ogarnięty , każdy miał nodusa , x-ray'a.
Mam nadzieje , że to nie będzie taki serwer :)
Swoje budowle oceniasz na 0/10?: Hmmm , trudne pytanie :D Zazwyczaj nie staram się o wygląd ale ja już chce zbudować coś ładnego to daje z siebie wszystko :P Tak raczej 9/10

 

Hangamoon_eune_24_3_logo.png

Opublikowano

Nick: Vaross

Minecraft Premium czy Pirat?: Premiałkę

Posiadasz TeamSpeak3?: Tak

Wiek: 13 lat

Dlaczego chcesz grać na serwerze?: Ponieważ lubię tego typu serwery . Zawsze się świetnie bawię,a gra z innymi to jeszcze większa frajda . Jestem pomocny jak i miły . Ogarniam tą pixelową gre

Swoje budowle oceniasz na 0/10?: 9 ... Lecz przekonacie się na własnej skórze kiedy mnie dodacie :D

Opublikowano
Nick: Oski369

Minecraft Premium czy Pirat?: Premium

Posiadasz TeamSpeak3?: Posiadam

Wiek: 16

Dlaczego chcesz grać na serwerze?: Lubię grac na takich serwerach, a takze nagrywac

Swoje budowle oceniasz na 0/10?: 6

Opublikowano

Nick: hatugooby
Minecraft Premium czy Pirat?: Niestety pirat ale mam zamiar kupić premium ;)
Posiadasz TeamSpeak3?: Tak
Wiek: 15
Dlaczego chcesz grać na serwerze?: Lubię KW, jestem ogarnięty, nie kradne, szukam dobrej zabawy
Swoje budowle oceniasz na 0/10?: Zależy: jak mam dużo surowców to zbuduję coś naprawdę ładnego :D Ale jak mam mało to domek ładny też będzie :D

Opublikowano

Nick: Tays

Minecraft Premium czy Pirat?: pirat

Posiadasz TeamSpeak3?: taak
Wiek:18
Dlaczego chcesz grać na serwerze?: lubie takie typy serwerów.


Swoje budowle oceniasz na 0/10?: 8

Opublikowano
Nick: Hmm

Minecraft Premium czy Pirat?: Pirat

Posiadasz TeamSpeak3?: TAk

Wiek: 14

Dlaczego chcesz grać na serwerze?: Od dluzszego czasu szukam fajnego serwera, na ktorym moglbym pograc. :)

Swoje budowle oceniasz na 0/10?: 6,5/10
Opublikowano
Nick:Czarekpl5

Minecraft Premium czy Pirat?:pirat

Posiadasz TeamSpeak3?:tak

Wiek:13

Dlaczego chcesz grać na serwerze?:Bo uwielbiam grać na kwadratowej masakrze i to może być dla mnie challenge

Swoje budowle oceniasz na 0/10?:8/10

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano
Nick:VViiluseK

Minecraft Premium czy Pirat?:Premium

Posiadasz TeamSpeak3?:Tak , ale słabo mnie słychać ;/

Wiek:15lat

Dlaczego chcesz grać na serwerze?:Lubię Grać na różnych serwerach , nudzi mi się nie mam co robic a pograł bym sobie ;D , Jestem kulturalny , umiem uszanować innych , mam umiar w przeklinaniu i posiadam dobrą ortografię ;D

Swoje budowle oceniasz na 0/10?:8/10
Opublikowano

Nick:DomsssPL
Minecraft Premium czy Pirat?:Pirat
Posiadasz TeamSpeak3?:Posiadam i dobrze mnie słychać :D
Wiek:13lat
Dlaczego chcesz grać na serwerze?:Ponieważ Lubię Tego Typu Rozgrywki serwerowe minecraft a pozatym szukam takiego serwa od 1 miesiąca wienc myslę ze mnie dodasz :D
Swoje budowle oceniasz na:7,5/10

Opublikowano
Wzór Podania na serwer:

Nick: Pingwinek

Minecraft Premium czy Pirat?: Pirat :(

Posiadasz TeamSpeak3?: Nie.

Wiek: 15.

Dlaczego chcesz grać na serwerze?: Ponieważ lubie masakrę.

Swoje budowle oceniasz na 7.5/10?:

Samsung Corby > Samsung Delphi > Xperia mini pro (sk17i) > Galaxy Mini2.

Opublikowano
Nick:Jopulas

Minecraft Premium czy Pirat?: premium

Posiadasz TeamSpeak3?: nie

Wiek: 17

Dlaczego chcesz grać na serwerze?: Lubię takie serwy i lubie pogadać z innymi

Swoje budowle oceniasz na 0/10?: tak na 7,8

Opublikowano
Nick:AltairX

Minecraft Premium czy Pirat?: Pirat

Posiadasz TeamSpeak3?: Tak

Wiek: 14

Dlaczego chcesz grać na serwerze?: Lubię servery survival i grac z ludzmi :)

Swoje budowle oceniasz na 0/10?: 8
Opublikowano
Wzór Podania na serwer:
Nick:Piotrek4559
Minecraft Premium czy Pirat?: Pirat :(

Posiadasz TeamSpeak3?: Oczywiście

Wiek: 13 ale głos mam ogarnięty

Dlaczego chcesz grać na serwerze?: Lubię tego typu serwery, i lubie pomagać innym :)


Swoje budowle oceniasz na 0/10?: 8.5

Gram na serwerach hamachi , i Privach . 

Opublikowano
Nick:Mieczos

Minecraft Premium czy Pirat?:pirat

Posiadasz TeamSpeak3?:ta

Wiek:14

Dlaczego chcesz grać na serwerze?:bo lubie takie serwery

Swoje budowle oceniasz na 0/10?:9,5
76561198046924593.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...