Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SURVIVAL+FRAKCJE] [24/7] [BONUSY-COŚ CO SPOTKASZ TYLKO U NAS!] [NON-PREMIUM] [40 SLOTÓW] ZAPRASZAM!


LegendaryGuy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,



Na początek powiem, że to nie przeciętny serwer. Wyróżnia się kilkoma niespotykalnymi na innych serwerach rzeczami. Po 1 - z mobów dropi od 2 do 3 buteleczek z expem! Z rud złota i żelaza wypadają od razu sztabki! Kiedy z kimś walczysz masz szansę 20% na zadanie ciosu krytycznego, przez co przeciwnik zostanie trafiony piorunem! Do tego z liści wypadają patyki ,a na spawnie znajduje się przycisk teleportujący w losowe miejsce na mapie! Z uwagi że mapa jest już troszkę zgiefowana, zaraz po ukazaniu się wersji mc 1.5 dodamy na nasz serwer 2 mapę na którą będzie można się dostać za pomocą przycisku umieszczonego na spawnie! Na chwilę obecną planujemy powiększyć sloty, ale nie chcemy zapeszać, więc nie podam konkretnie do jakiej liczby ;)



Adres IP serwera: 5.9.205.210:25920



UWAGA!



Jeśli posiadasz hamachi, na czas gry na naszym serwerze musisz je koniecznie odinstalować, ponieważ to oprogramowanie blokuje wszystkie serwery których adres zaczyna się na 5. !



Regulamin serwera znajdziesz pod komendą: /rules



Średnio w ciągu dnia gra u nasz około 30/40 osób, więc całkiem nieźle ;)



Pozdrawiam i zapraszam do gry ;)

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Trochę tego nie rozumiem. Jeśli się nie mylę to ten serwer istnieje już parę dobrych miesięcy. Dużo ludzi kupuje vip a ciągle jest 40slotów. O co chodzi? o.O

Opublikowano

@UP

 

To jest pukawka.pl, nie można mieć więcej niż 40 slotów -.- Dlatego zbieramy cały czas na zajebistą maszynę, aby dać tak 100-150 slotów, tylko w ten sposób, abyśmy mogli go stabilnie opłacać, a nie postoi 1 miesiąc i padnie, dlatego jeszcze czekamy troszkę. W nieodległym czasie (miesiąc, dla) postawimy serwer o parametrach podanych wcześniej ,a całą mapę wraz ze wszystkimi save'ami wrzucimy na ten oto nowy serwer. Po tym MOTD (nazwa) starego serwera będzie przez około miesiąc zawierała nowe ip serwera ;) Wszystko mam już zaplanowane.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...