Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WorldCraft [Kwadratowa Masakra] [lifeMC] [50 slotów] [NON-P]


mati05

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick z mc :p4d
Wiek :17
Od kiedy grasz w mc : od wersji 1.3.2
Dlaczego ty : Lubie kwadratowa masakre :]

15528801415294669201.png

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick z mc : Gandalfcio
Wiek : 13
Od kiedy grasz w mc : beta 1.3
Dlaczego ty : Jestem ogarnięty , dość dużo czasu spędzam na mc i myślę , że na serwerze panuje dobra atmosfera ;)

Opublikowano

Nick z mc :Modini
Wiek :12
Od kiedy grasz w mc :od 4 lat
Dlaczego ty : ładni buduje,i lubie servy tego typu

 

kolega

 

Nick z mc :Davix

Wiek :12
Od kiedy grasz w mc :od 3 lat
Dlaczego ty :jestem zabawny i przyjazny

Opublikowano

Jest problem: gracz o nicku plfebrusan dedał wszystkich, mnie dednął jak byłem na afk (miałem na sobie diax zbroje), zniszczył mój dom. Aktualnie nie mam już żyć. Proszę o natychmiastowego bana i przywrócenie mnie do gry. Dziękuje dobranoc.

Opublikowano

Nick z mc : Piotrek4559
Wiek :14
Od kiedy grasz w mc : od początku
Dlaczego ty :
Ponieważ jestem ogarnięty. Piszę zawsze z ortografią. Hmm i lubię grać z innymi :D

Gram na serwerach hamachi , i Privach . 

Opublikowano

Nick z mc : Meno
Wiek : 13


Od kiedy grasz w mc : od wersji 1.8.1
Dlaczego ty : Jestem miły ogarniam mc i nie cheatuje

Opublikowano

Nick z mc : LogerPL

Wiek : 13
Od kiedy grasz w mc : nie pamietam od kiedy ale wiem ze kolo 4 lat jusz
Dlaczego ty : Jestem ogarnięty , lobię pomagać i pracować w grupie

Opublikowano

Nick z mc : oODark__KnightOo
Wiek : 14
Od kiedy grasz w mc : gram w mc ok.3 lat
Dlaczego ty : Ponieważ jestem ogarnięty nie grifuje i pomagam graczom. Posiadam też dużo wolnego czasu

Opublikowano

Nick z mc : Amiku97
Wiek : 17
Od kiedy grasz w mc : od 1.8.1
Dlaczego ty : Bo od zawsze chciałem zagrac na takim serverze jak ten

50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/700/800/900/1000

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Moja opinia:

 

Brak WL - wszyscy latają w diax eq na nodusach , pełno grieferów , grałem tam 2godziny , po 2 godzinach z domku nic nie zostało

ogólnie serwera nie polecam :)



@ To co na tym serwie robią dzieci zakładam 10-12 lat to nie jest do pojęcia ..

Opublikowano

Nie polecam, miała być kwadratowa masakra, a jest najpospolitszy survival...

 

Temat, kłamie nie ma LifeMC, jest jakiś rozbudowany spawn, można budować nawet 20k kratek od spawnu, factions itp.

 

 

TO NIE JEST MASAKRA TYLKO SURVIVAL! ...

Samsung Corby > Samsung Delphi > Xperia mini pro (sk17i) > Galaxy Mini2.

Opublikowano

Nick z mc :b7ackjoker premium

Wiek :23
Od kiedy grasz w mc : 2 lata
Dlaczego ty : bo chcialem wkoncu z kims zagrac :) i poczuc jak to jest byc na KW4

Opublikowano

Nick z mc : robiron
Wiek : 12
Od kiedy grasz w mc : od wersji 1.6.6
Dlaczego ty :poniewaz szukalem takiego serwera gdzie mozna sie bawic

I'm happy :)

Opublikowano

-------------------------------------------------------------------------

Ja SIRPEANUTS

-------------------------------------------------------------------------

 

Nick z mc : Klemens
Wiek : 16
Od kiedy grasz w mc : Gram od 1/2lat.
Dlaczego ty : Jetem ogarniętym człowiekiem,gram w minecrafta dla zabawy , po prostu lubię tą grę,a serwery ''Kwadratowa Masakra'' spodobały mi się.

-------------------------------------------------------------------------

Kolega FyKiX który będzie mi towarzyszył w grze. ;D

-------------------------------------------------------------------------

 

Nick z mc : FyKiX
Wiek : 16
Od kiedy grasz w mc : Od 2lat
Dlaczego ty : Jestem ogarnięty, dużo wiem o minecrafcie, tak jak koledze podobają mi się serwery typu ''Kwadratowa Masakra''

zv669_sipeantus.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...