Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WorldCraft [Kwadratowa Masakra] [lifeMC] [50 slotów] [NON-P]


mati05

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiamy serwer : WorldCraft

1.png
IP: 79.133.211.105:2000
Sloty: 50 może być więcej
Typ: Kwadratowa Masakra
PvP: Tak
Premium: Nie
Nether: Tak
Potwory: Tak
Zwierzęta: Tak
Whitelist: NIE

2.png
Właściciel RalTez

Admin Domso

Admin Wormseeker

3.png
LifeMC itd

4.png
Aby dostać się na serwer trzeba złożyć podanie :
Nick z mc :
Wiek :
Od kiedy grasz w mc :
Dlaczego ty :

OFICJALNE OTWARCIE SERWERA, NIEDZIELA (10.03) GODZINA 14.30
ZAPRASZAMY

wygenerowanoprzez.png

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick z mc :kylu005

Wiek :17

Od kiedy grasz w mc : od pierwszych wersji Alphy

Dlaczego ty : Umiem współpracować, mam wiele fajnych pomysłów na ten serwer.

Opublikowano

Nick z mc : deMonako
Wiek :14
Od kiedy grasz w mc : prawie 3 lata (z przerwami)

Dlaczego ty : Ponieważ od dawna poszukiwałem serwera typu kwadratowa masakra i znalazłem. Poza tym jestem ogar i nie griefuje.

 

Proszę o przyjęcie i z góry thx :D

Opublikowano

Nick z mc :Topesz
Wiek :15
Od kiedy grasz w mc :Alpha 1.0.4
Dlaczego ty :Lubie servery takiego typu JAKEGOOO!!!!??? KWADRATOWA MASAKRA

Opublikowano

Nick z mc :MiniRezi
Wiek :17
Od kiedy grasz w mc :od bety
Dlaczego ty :jestem ogarnięty nie griefuje pomagam w potrzebach i bardzo bym chciał zagrać na serwerze kwadratowej masakry

Opublikowano

Nick z mc : Bubble77

Wiek : 14 lat
Od kiedy grasz w mc : W Minecraft gram od półtora roku
Dlaczego ty : Powinniście wybrać mnie, ponieważ jestem pomocny, miły, nie cheatuje i jestem gotowy na każde wyzwanie ;3

Mam nadzieję, że mnie wybierzecie Pozdrawiam Bubble77 :D

ce2884b69896ccdba67f214c70f6eec0.jpg <-----Pomogłem? Daj diaxa!

 

 

Opublikowano

Nick z mc : Saver00
Wiek : 14
Od kiedy grasz w mc : od 1.6.6
Dlaczego ty : Jestem miły ogarnięty pomagam innym i lubię kopać

Opublikowano

 

Nick z MC: bobik1401
Wiek: 12
Od kiedy grasz w MC: Od 2 lat
Dlaczego ty: Chciałbym pograć na serwerze, na którym nie ma "ograniczeń", że po za określonym terenem można "robić co się chce"... ;P Oczywiście nie <hejtuję>... Pozdrawiam... 
Opublikowano

Będzie teamspeak3 zapomniałem napisać.

Saver00,Bubble77,MiniRezi,Minecraftpre1,Czarekpl5,deMonako,topesz dodani

Opublikowano

Nick z mc :NinjaWWWPizamie
Wiek :15
Od kiedy grasz w mc :2 lata
Dlaczego ty :
Ponieważ nie grifuje , jestem miły , lubię grać w grupię oraz nie cheatuje

2.png

Opublikowano

Będzie teamspeak3 zapomniałem napisać.

Saver00,Bubble77,MiniRezi,Minecraftpre1,Czarekpl5,deMonako,topesz dodani

Dzieki wielkie :D

Masz diaxika :D

 

Czy tylko mi wyskakuje coś takiego podczas łączenia??

 

1440254.jpeg

nie tylko tb... Serv jest off do 14:30

ce2884b69896ccdba67f214c70f6eec0.jpg <-----Pomogłem? Daj diaxa!

 

 

Opublikowano

Nick z mc : Pingwinek
Wiek : 15
Od kiedy grasz w mc : od 1.6.6
Dlaczego ty : Hmm, bardzo spodobała mi się masakra u skkf'a, lecz jest ona tylko dla youtuberow, więc postanowiłem poszukać takiej, dla zwykłych graczy Mam kanał na yt co prawda tylko 70 widzów ale zawsze coś.

 

tak btw, nie może być szybciej start, jakoś 12? :<

Samsung Corby > Samsung Delphi > Xperia mini pro (sk17i) > Galaxy Mini2.

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanko!

Czy jest tylko 50 miejsc zeby nie bylo np 70 os na wl tylko 2 teamy po 25 os. wg. mnie to najlepsze rozwiazanie pozdro

:D

ce2884b69896ccdba67f214c70f6eec0.jpg <-----Pomogłem? Daj diaxa!

 

 

Opublikowano

Nick z mc : LoLek208

Wiek : 14

Od kiedy grasz w mc : Bedzie już rok półtora roku.

Dlaczego ty : Ponieważ z checią zagram w takiego typu serwer i potrafię ładnie (nie przepięknie) budować oraz jestem miły z chęciom współpracuje nie

grifuje.

Opublikowano

Nick z mc : SebQu
Wiek : 13 lat.
Od kiedy grasz w mc : Przepraszam, dokładnej wersji nie podam ponieważ nie pamiętam, ok. rok.
Dlaczego ty : Cześć, mam na imię Sebastian. Dlaczego ja....*muzyczka* Według mnie takie serwery są nastawione szczególnie pod współprace, i dlatego lubię takie serwery, staram się pomagać w zakresie moich możliwości graczom jak i administracji, jestem uczciwy i nie oszukuje, posiadam ts3, mumble oraz skype.

 

Mam nadzieje że się dostane ^.^

 

Pozdrawiam

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

SebQu,loLek , Pingwinek, ProGamer, NinjaWWWpizamie dodani

A SERWER STARTUJE O 14.30, narazie jest off pliki wrzucam a potem będzie do 14.30 wl tylko ze mna i adminami

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...