Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy opłaca mi się kupić konto od kolegi?


Kajrex2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up Bez os/merkavy można grać, nie przesadzaj.

Można grać byle czym i byle jak tylko po co ? Jeśli jest się w TOP'ce i ma świetny statek to człowiek dostaje szału jak jakiś lamer umiejętnie posługując się OS/Merkawą biję Cię z takiej odległości że nie widzisz go na ekranie i nie masz jak go zaznaczyć... i padasz a o atakatch od dobrach graczy nawet nie wspominam. Wtedy pozostaje kupić wspomagacze albo zgodzić się z tym że się jest mięsem armatnim a i jeszcze pozostaje przestać grać :D Kiedyś starałem się grać uczciwie ale na dzień dzisiejszy nie ma to żadnego sensu. Powiem więcej że jeśli ktoś faktycznie sporo gra to najlepiej mieć oba te programy bo OS jest najszybciej aktualizowany i pozwala jakoś tam latać a na bitki Merkava jest lepsza bo ma mieszacz rakietki/PLD a przy obecnych siłach strzału jedna salwa często decyduje o zwycięstwie lub porażce

Opublikowano

Nie wydawaj ani grosza na ta gre -dosłownie żadne smsy jesli chodzi o bocenie nie dokonuj zakupu kbota-a.uwierz na slowo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...