Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Na jakich liniach najbardziej lubicie grać i jakimi postaciami ?


z1xeN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Top - Elise, Vladimir, Lee Sin, Singed, Jayce

Mid - Elise, Katarina, Cassiopeia, Orianna, Lux, Gragas, Akali

Jungle - Elise, Nocturne, Lee sin, Vi

ADC - Ezreal, Graves, Kennen

Support - Shen, Lux, Orianna

Opublikowano

Mid: Master Yi , Annie , Kata

Jungle: Xin , Vi , Amumu

Solo: Riven , Garen , Darius

Adc: Ashe , Quinn i Valor , Cait

Supp: Blitz , Lux , Soraka

 

:D

  • Procesor: Intel Core i5-3570K /3.4GHz, 6MB, LGA 1155, BOX

  • Karta Graficzna: Sapphire Radeon HD7850 2GB DDR5 /256bit/ DVI/HDMI/mDP

Płyta Główna : MSI Z77A-G4 5 /intel Z77, LGA 1155

RAM: A-Data 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Gaming

Zasilacz: bequiet! PurePower L8 530W

Opublikowano

TOP: Singed

MID: Lux,Akali,Nidale

JUNGLE: Olaf, Xin Zhao, Skarner, Amumu

ADC: Caitlyn, Vayne , Ezreal(rzadziej po nerfie..)

SUPPORT: Lux, Taric

Opublikowano

Na pierwszym miejscu jest z pewnością Lee Sin na topa - bardzo dobrze nim się last hituję i pushuje , potrafi szybko doszkoczyć do postaci a kiedy jest gank jest w stanie wyrzucić napierającego przeciwnika. Drugie miejsce to Sona pod supporta. Lecz magia jest w niej taka ,że potem zaczyna zadawać strasznie duże DMG. I trzecią opcją jest Master Yi pod AP na midzie. Także fajne rozwiązanie - kiedy mamy blue możemy się utrzymywać na linie CAŁY CZAS! :)

Opublikowano

Top - Rumble, Nasus, Poppy

Jungle - Vi, Maokai, Rammus

Mid - Orianna, Lux, Zed

ADC - Vayne, Ezrael, Twitch

Support - Karma <3, Taric, Soraka

Opublikowano

Gram na bocie, chyba, że zostaję zmuszony do zmiany linii <hejt>

Support i AD<R>C <3

Jeżeli chodzi o grę supportem to :

  • Lulu - Wprowadza mega zamieszanie do gdy, jedno dobre ult potrafi zmienić cały teamfight :) Silence na adc/apc przeciwnika i gratulacje :)
    W początkowej fazie gry bardzo agresywna, pozwala zdominować większość linii :)
  • Leona - Tyle CC'ków <3 (sam nią nie gram, ale gdy jest moim supportem po 6 lvl'u linia zmienia się diametralnie)
  • Sona - Piękne ult, dobry harras w early, ale jest tak squishy, że trzeba grać nią naprawdę rozsądnie.

Teraz kolej na AD<r>C

  • Caitlyn - Range, range i jeszcze raz range :D
  • Varus - Według mnie jest trochę niedocenioną postacią, w early potrafi dominować, (Q jest ostatnim skillem, który się maxuje ...)
  • Ashe - Slow, snajperskie ult na topa >)
  • Ezreal - Za pozycjonowanie, oraz ult :P
  • Vayne - Moja ukochana Vayne (wszystkie skórki <3 //szpan off) Świetna postać, broń na każdego tanka, mistrzyni late game'u.
    Jedyny problem, to przetrwać early. Niewidka, dzięki której można zniknąć i przetrwać najgorsze chwile :)

No to chyba moje ulubione postacie :)

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday."

Opublikowano

Ja poprostu uwielbiam grac na topie Teemo, na początku może jest słaby ale na 6, nie ujdzie to niego podejść (:

1380739777-U870849.png

1375732994-U592769.png1375735056-U683421.png1378238828-U336505.png

Opublikowano

Top: Jayce <3 Renekton

Mid: Akali, Diana, Elise

Jungle: Vi, Jax, Nocturne, Kha' Zix

ADC: Ezreal

Support: nie gram supportami, ponieważ nie potrafię i nie lubię :]

Opublikowano

Top; Renekton, Elise
Mid: Ahri, Morgana

Jungle: Cho'Gath, Diana

AD: Caitlyn

Support: Jak już mam grać to Dżana albo Taric

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...