Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Btshot.eu[Survival/Zabawy][24/7][premium/not-premium][non-WL][Dedyk]


Sebarian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiamy serwer : Btshot

btbaner.png

1.png

IP: btfb.maxc.pl
Sloty: 40
Typ: Survival/Zabawy
PvP: Tak
Premium: Nie
Nether: Tak
Potwory: Tak
Zwierzęta: Tak

Whitelist: Nie

Komendy

/home set - ustawianie punktu do którego po wpisaniu /home teleportujemy sie

/lwc - blokada drzwi ,piecy ,skrzynek

/msg - pisanie prywatnej wiadomośći do gracza

/motd - aktualni gracze na serwerze

Screenshot
ibq1oa.jpg
dghv1l.jpg
x8gyqb.jpg

2.png
Symber,Seba95,Moryx
4.png
Sieć posiada również inne serwery.
zapowiadamy także serwer hardcore.
Posiadamy również TS3

IP TS3: 178.217.187.111:8295

wygenerowanoprzez.png

Opublikowano

Tak, jest. Na razie mały ale niedługo planujemy wgrać plugin WM Parkour.

 

Tak jak kolega powiedział

Opublikowano

Jak wygląda sytuacja z Administracją , często ich nie widze ?. Albo mi się wydaje ..

Jest nas 3 ale nie raz też nie możemy wbic dla tego zapraszam do składania podań na admina

Opublikowano

Servera nie Polecam. Administrator ni to Uprzejmy ..

W dodatku spamil pod Tematem moim. Reklamujac jego server..

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Servera nie Polecam. Administrator ni to Uprzejmy ..

 

W dodatku spamil pod Tematem moim. Reklamujac jego server..

 

 

Fajne masz wtyki :) widzę nie dość że temat zablokowany i tylko ja moge pisać to tobie moderator jakoś pozwolił napisać :) napisałem jeden post z reklamą a ty wyjechałeś z pyskiem, zaraz posta edytowałem i napisałem po co tak się unosisz można powiedzieć edytuj tą reklame, i wcale nie spamiłem pozdrowienia dla ty moderatorów minecrafta jak mają tak traktować ludzi że tak powiem tą mniejszość. Ja przez to rozumiem że jak masz wtyki to możesz zaszaleć i twój serwer bedzie 24/7 up ? i blokować tematy żeby ludzię nie mogli pisać ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...