Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jeden ząb orka i cała misja zrobiona!


DrMagK2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

NIe bedzie dzialac na privach noobki specjalnie , wszyscy teraz ustawia usuwanie przedmiotu odrazu po kliknieciu na biologa

Bez-nazwy_nwpsash.png


by me


Opublikowano

Fajne. :)

 

 

HiHi 1 ząbek cały biolog zrobiony :* Dziękuje

 

 

Niezły jesteś pomogłeś ... Dodaj podobne bugi to codziennie dam ci limit like ...

wszystko ok tylko że to już nie działa od dawna... Więc pokolenie spammerów dalej na mpc jest ...

1005286_188271551341459_1046522418_n.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak to działa na Tiveria to jesteś ' Bogiem ' ; P . Jak cos dam edit ; ]

 

@EDIT . Robie wszystko tak jak jest w Poradniku i nic .. Ale masz laika za to ze chociaż podzieliles się to informacja ; ]

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Heh, w taki właśnie sposób zrobiłem kiedyś biologa na Globalu s1.

Na pewno wielu graczom się przyda, brawo za udostępnienie tego do wiadomości publicznej.

Pozdrawiam, leci +.

a45e42aae9.png

Opublikowano

Niestety nie działa. :) Sprawdzałem już kilka tygodni temu. :) te komentarze " działa" , "super" to tyle nabijanie postów przez użytkowników tego forum.

Opublikowano

Działa to na Balmora :D??

 

 

Idzie za to dostać bana?

Niee :) Ale najlepiej się z tym ukrywać bo każdy team jest inny i może cb ukarać za wspomaganie ;)

Administracja MPCforum dale warny za bele co...


a zwłastrza Glinka333 i IstnyDiabeł


Opublikowano

kurde ale mody nie ogarniają w ogóle to nie działa ale trzymią ten temat a jak się otworzy jakiś normalny to go zamykają bez powodów albo z powodu braku generatora ...

1005286_188271551341459_1046522418_n.jpg

Opublikowano

Ups chyba nie działa ;d gdy dawałem zęba Buttom OK dałem pod KONTYNUUJ i sklep się nie otworzył a zdążyłem nacisnąć OK ;d

yyyyyyyyy mleko?!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...