Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KedroCraft LifeMC Kwadratowa Masakra !


Kedroshi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek: 14
Skype/Ts3: Podam, jak się dostanę.
Mikrofon: Ta
Dlaczego chcesz grać na tym serwerze?: Bo chciałbym pograć na ogarniętym serwerze niby KM4, poprzednie były do dupy. Mam nadzieję, że miło spędzę tutaj czas.

 

NICK: iKvaker

Brak sygnatury. :3


Opublikowano

dodany zapraszam

 

PS. Nie wychodzcie z serwera tylko dla tego ze spawna nie ma, bo jest to kwadratowa i nie bedzie go chyba ze my gracze go zbudujemy.

Serwer stoi do wczoraj wiec zbyt duzo domkow tez nie bedzie wszyscy dopiero sie buduja i robia drogi do swoich siedlisk

Opublikowano

Wiek:16

Nick: Qmpel
Skype/Ts3: To i to :D
Mikrofon: tak
Dlaczego chcesz grać na tym serwerze?: Bo sie nudze ;) A server sie dobrze zapowiada i bedzie epicko .

Sprzedam Serwer Dedyk .160slot , 8 GB ramu wykupiony na 7 mies Wiecej na gg:47630444

Opublikowano

Wiek:15
Skype/Ts3:Posiadam i skype i teamspeak
Mikrofon: Sprawny
Dlaczego chcesz grać na tym serwerze?:Jestem początkującym youtuberem , kiedyś miałem swój własny serwer km3 . Z wielką chęciom bym zagrał na takim serwerze. Jestem miły , łatwo nawiązuje znajomości.!

PS. Mój nick GaanjaGsE

  • 1 post [~]
  • 10 postów[~]
  • 25 postów [~]
  • 50 postów [~]
  • 100 postów [x]
  • 150 postów [x]

Opublikowano

Podasz ip teamspeaka?? bądz dodaj mnie na skype GanjaGSE

  • 1 post [~]
  • 10 postów[~]
  • 25 postów [~]
  • 50 postów [~]
  • 100 postów [x]
  • 150 postów [x]

Opublikowano

NIE POLECAM SERWERA


ADMINI OKRADAJĄ


GRACZY ITP.


NAPISAL DO MNIE JESZCZE


NIE BUDUJ SIĘ TU! A TAM BYLO WOLNE MIEJSCE


NIC NIE BYŁO NAPISANE


"WON TU BĘDZIE 1 PIĘTRO"!


MOJA OCENA TO -100/10000


Opublikowano

Daniel ip serwa

lol.owncraft.pl:6750

@up

zbudowales sie dokladnie 4 kratki nade mna, napisalem ci grzecznie, abys poszedl gdziesz indziej, lecz ty powiedziales "przykro mi"

i nic sobie z tego nie zrobiles (miales tam rozkopane w dircie 5x5 okolo) zabralem Ci rzeczy ze skrzynek i chcialem cie przeniesc obok, ale ty zaczoles mnie wyzywac od zlodzieji... tp cie na spawn bo mnie biles, potem zabiles innego gracza wiec jaki mialem inny wybor ?

Nie pisalem Ci nic ze bedzie tam 1 pietro moge nawet dac SS z konsoli dla osob ktore nie wierza...

Opublikowano

 

NIE POLECAM SERWERA

ADMINI OKRADAJĄ

GRACZY ITP.

NAPISAL DO MNIE JESZCZE

NIE BUDUJ SIĘ TU! A TAM BYLO WOLNE MIEJSCE

NIC NIE BYŁO NAPISANE

"WON TU BĘDZIE 1 PIĘTRO"!

MOJA OCENA TO -100/10000

Oj ziomek ile masz 10 lat . Po prostu jesteś egoistą ( nie wiesz co to znaczy ?? wikipedia.org) . Cały czas grieefowałeś , zabijałeś itp . A teraz co?? Szkoda ci , że komuś się powodzi a tobie nie? Żałosne...

  • 1 post [~]
  • 10 postów[~]
  • 25 postów [~]
  • 50 postów [~]
  • 100 postów [x]
  • 150 postów [x]

Opublikowano

Wiek: 16 lat
Skype/Ts3: Tak/Tak
Mikrofon: Tak
Dlaczego chcesz grać na tym serwerze? Szukam ogarnietego stabilnego servera typu. KM. Kumple polecili Mi ten server i chciałbym sprawdzić wiarygodność Ich słow.

 

Nick: VjHooomiQ

Opublikowano

Wiek: 12
Skype/Ts3: TAk/Tak
Mikrofon: Tak (Dobry :P)
Dlaczego chcesz grać na tym serwerze?: Bo narazie nie ma co robić... P.S. Podobają mi się takie serwer :P

Nick: julogg2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...