Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zmienić nick i lv poprzez Navicat.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Dzisiaj pokaże wam jak zmienić nick poziom oraz yang postaci poprzez program Navicat!

 

1.Wpierw będzie nam potrzebny odpalony serwer.

2.Potem pobieramy i instalujemy program Navicat z tej strony:

http://www.sciagnij.pl/programy/p/Windows-Programowanie-Bazy_danych-Navicat_for_MySQL_Lite/75

3.Teraz, gdy mamy włączony serwer to wchodzimy w Navicat i zakładka 'Player',

wygląda to mniej więcej tak:

4uwjld.jpg

4.Klikamy na nią dwa razy lewym przyciskiem myszy i pojawią nam się różne tabelki.

5.Mamy tam taką tabelkę:

309ncjo.jpg

.

6.Wchodzimy w nią Lewym Przyciskiem Myszy i będziemy mieli takie coś:

vhs50m.jpg

7.Tam gdzie mamy kolor niebieski to wpisujemy naszą nazwę postaci jaką chcemy...

8.Teraz tylko restartujemy nasz serwer komendą 'reboot', i gotowe :)

PS@@

Jeśli ktoś ma GM to musi tez zmienić nazwę w zakładce 'common'>'gmlist'...

 

Teraz jak zmienić max poziom!

1.Odpalamy serwer.

2.Wchodzimy w zakładkę 'Player', potem tabelkę 'player'.

3.Suniemy paskiem dolnym trochę w bok i mamy tam napis ''level'', wygląda to tak:

1zyx46r.jpg

, widzimy tam też kolor czerwony.Czyli w to miejsce wpisujemy nasz lv...

4.Zapisujemy i restartujemy nasz serwer poprzez komendę 'reboot'.

 

Jak zmienić yang w naszym ekwipunku!

1.Musimy mieć odpalony serwer.

2.Wchodzimy w Navicat.

3.Przechodzimy teraz do tabelki 'Player' i zakładka 'player'.

4.Suniemy paskiem dolnym trochę w bok aż zobaczymy napis 'gold' i mamy tam takie coś:

2aj5oo3.jpg

jak widać jest tam kolor różowy czyli tam gdzie jest ten kolor to zmieniamy yang, np.100000000 (100kk).

5.Wchodzimy do maszyny restartujemy serwer poprzez komendę 'reboot' i gotowe.

 

 

Pozdrawiam!

 

 

 

Jeśli było to przepraszam za spam i można to umieścić w koszu!

 

 

 


Edit@

Przepraszam, ponieważ nie dodałem w nazwie po 'nick i lv' słowa yang..

Moja pomyłka i sorka za błąd

1361622928-U485574.png

Opublikowano

Omg...

A, nie pomyślałeś, że ja to robię dla nowicjuszy?

Nie każdy to umie.

A, że akurat ty to umiesz to nie musisz się w tym temacie wypowiadać...

Szkoda mi takich ludzi jak wy...

Nie podoba się to wyjdź i nie patrz..

Takie to trudne?

+spamujecie tylko i nabijacie sobie posty...

o.O

 

@Endymion

Cb się to nie tyczy :)

Tylko ich..

1361622928-U485574.png

Opublikowano

Po co reboot? Wystarczy komenda :

/flush <id postaci, cyfra, która jest na samym początku w player>

 

I postać jest odświeżona i śmiga : )

eschra.jpg



Immortal-Metin - Już niedługo :)


Zapraszam!


Opublikowano

Omg...

A, nie pomyślałeś, że ja to robię dla nowicjuszy?

Nie każdy to umie.

A, że akurat ty to umiesz to nie musisz się w tym temacie wypowiadać...

Szkoda mi takich ludzi jak wy...

Nie podoba się to wyjdź i nie patrz..

Takie to trudne?

+spamujecie tylko i nabijacie sobie posty...

o.O

 

@Endymion

Cb się to nie tyczy :)

Tylko ich..

 

Od tego są spisy... w tym mój (niedługo aktualizacja Wielka)

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

zaslugujesz na nobla... co nastepne jak dodac gm? a moze jak zrobic konto w bazie?... mamy 2013 takie cos kazdy wie od dawna ...

sygna1.png

Opublikowano

Od tego są spisy... w tym mój (niedługo aktualizacja Wielka)

O jeju podnieciłeś się już ? :)

1361622928-U485574.png

Opublikowano

Brawo! Jesteś idealnym kandydatem na nagrodę nobla! Gratuluje w imieniu całego mpc, Twój poradnik odmienił nasze Metinowskie życie. Oto Twoja nagroda:

large-nobel1.jpg

@EDIT

I ten reboot po zmianie lvl'a w navicat <3

11573538277329494069.gif

Opublikowano

"1.Wpierw będzie nam potrzebny odpalony serwer."

 

Nie no... no nie zartuj... SERIO?! to pewnie dlatego mi sie to nie udawalo. :(

 

Dzieki stary, jestes moim mentorem od dzisiaj. Piona!

razerv.png


Opublikowano

Omg...

A, nie pomyślałeś, że ja to robię dla nowicjuszy?

Nie każdy to umie.

A, że akurat ty to umiesz to nie musisz się w tym temacie wypowiadać...

Szkoda mi takich ludzi jak wy...

Nie podoba się to wyjdź i nie patrz..

Takie to trudne?

+spamujecie tylko i nabijacie sobie posty...

o.O

 

@Endymion

Cb się to nie tyczy :)

Tylko ich..

 

Ty się już tak nie udzielaj, bo Ci żyłka na czole pierdyknie.

Robisz dla nowicjuszy, tak? Tylko, że takie rzeczy chyba każdy już wie, co za tym idzie? Poradnik zbędny.

Nawet jeśli zdarzy się osobnik, który sobie z tym nie radzi, jest multum takich poradników. Niektóre sięgają 2009/2008 więc wiesz... troszkę się ośmieszyłeś :)

 

Branoc.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Brawo! Jesteś idealnym kandydatem na nagrodę nobla! Gratuluje w imieniu całego mpc, Twój poradnik odmienił nasze Metinowskie życie. Oto Twoja nagroda:

large-nobel1.jpg

@EDIT

I ten reboot po zmianie lvl'a w navicat <3

Ty lepiej człowieku się nie wypowiadaj w świecie na temat metina <3

Dla newbie ujdzie ..

Life is one adventure that you know how to lead,

Let us do what we like not what we're told

:)

Opublikowano

Poradnik był dobry jakieś 3 lata temu :/

Jakiś 9 latek , który właśnie zakłada swój biznes w prywatnych serverach będzie zadowolony z twojego poradnika :)

Spróbuj może czegoś trudniejszego

9bix.png


Zagraj na prawdziwym serverze medium ! NerviL.pl !


Opublikowano

Popieram UP

 

Według Mnie Temat Zbędny A Takie Gówno Jak To Zrobic To Se Na YT Ogldnąc Możesz I Wiencej Skumasz

img-Czeres.png


Spodobała ci się moja praca bądź pomogłem ci w czymś bądź człowiekiem i zostaw tego like to nic nie kosztuje a mnie motywuje


Azmal.pl i Theris.pl i iMetin.pl


POLECAM i ZAPRASZAM


Opublikowano

Temat tylko zaśmieca dział Metin2, dlaczego? Ponieważ to jest banalne... Jeśli ktoś założy serwer to nie wierze, aby nie zmienił Sobie nicku, albo lvl.. Po następne. Jeśli ktoś ma GM to musi pamiętać o zmianie nicku w player i gmlist z tego co pamiętam.

 

Więc temat nie ma prawa bycia.

Opublikowano

Po co nabijacie i hejtujecie i robicie z Siebię idiotów za przeproszeniem ?. On to zrobił dla początkujących, a jak widzę dużo użytkowników zakłada takie serwery.

pre_1392135549__sygnatura_winter32.png

Opublikowano

Po co nabijacie i hejtujecie i robicie z Siebię idiotów za przeproszeniem ?. On to zrobił dla początkujących, a jak widzę dużo użytkowników zakłada takie serwery.

Dzięki :>

Przynajmniej 1 osoba mnie rozumie :)

1361622928-U485574.png

Opublikowano

Temat tylko zaśmieca dział Metin2, dlaczego? Ponieważ to jest banalne... Jeśli ktoś założy serwer to nie wierze, aby nie zmienił Sobie nicku, albo lvl.. Po następne. Jeśli ktoś ma GM to musi pamiętać o zmianie nicku w player i gmlist z tego co pamiętam.

 

Więc temat nie ma prawa bycia.

Za to Twoje tematy mają prawo bycia - gratuluję inteligencji.

 

@topic

jak będzie zachowywał się system ilości punktów do rozdania w umiejętnościach oraz w punktach statystyk po zmianie z 1 na 90 poziom?

 

@down

no oczywiście! jeszcze najlepiej nie sprawdzić, czy to działa i dopiero wrzucić bo przecież po co się męczyć :)

 

umarł

Gość krzywy231
Opublikowano

Za to Twoje tematy mają prawo bycia - gratuluję inteligencji.

 

@topic

jak będzie zachowywał się system ilości punktów do rozdania w umiejętnościach oraz w punktach statystyk po zmianie z 1 na 90 poziom?

chyba łatwiej skopiować niż coś samemu napisać

 

sprawdzać tylko link do downloadu :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...