Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiana rozdzielczości - jak zmienić plik cfg?


fast1028

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam aplikacje Notepad++ do edycji pliku cfg lecz gdy chce zatwierdzic zmianę klikajac zapisz wyskakuje informacja o nie udanym zapisie( informuje rowniez ze plik jest otwarty w innym oknie a w cale tak nie jest).

Probowalem rowniez zapisac go w innym folderze aby muc go puzniej podmienic i to sie udaje lecz zapisuje ho w formie tekstu a nie pliku cfg.

Opublikowano

wyłącz jave w procesach zapisz plik na pulpit a potem podmień zadziała + możesz to zmienić w optifine

battlefield3wallpaperhdf.jpg
Opublikowano

Panel Sterowania opcje folderów-Ukryj rozseżenia plików(odznacz tą opcje)i wtedy zamiast .txt zapisz jako cfg

Moja twórczość:

FishBot:

http://www.speedyshare.com/p8S3X/FishBot.rar

 

Opublikowano

Usuwasz, że ma uruchamiać aplikację config przez Notepada. Dodajesz ją do archiwum i zmieniasz końcówkę na exe. Jeżeli to się nie uda, to znajdź w kliencie plik metin2.txt i ręcznie edytuj rozdzielczość w zakładce WIDTH i HEIGHT. ;-)

Opublikowano

Musisz uruchomić przec Notepada. w szybkim uruchamianiu oraz przez config w pliku.

1380739777-U870849.png

1375732994-U592769.png1375735056-U683421.png1378238828-U336505.png

Opublikowano

Panel Sterowania opcje folderów-Ukryj rozseżenia plików(odznacz tą opcje)i wtedy zamiast .txt zapisz jako cfg

Zrobilem tak.

Jednak gdy wpisze rzadana przezemnie rozdzielczość ona i tak zmienia sie na ta ktora byla jako pierwotna.

Poza tym w pliku config.exe nie znajduje sie ta rodzielczosc ktora zapisalem. Jak to zmienic?

Opublikowano

Zrobilem tak.

Jednak gdy wpisze rzadana przezemnie rozdzielczość ona i tak zmienia sie na ta ktora byla jako pierwotna.

Poza tym w pliku config.exe nie znajduje sie ta rodzielczosc ktora zapisalem. Jak to zmienic?

Wejdź we właściwości i odznacz 'Plik tylko do odczytu.' Następnie edytuj ustawienia według upodobań, zapisz i na nowo zaznacz 'Plik tylko do odczytu.'

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...