Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Kilka pytań odnośnie gry/botów.


vekz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po kilkumiesięcznej przerwie od gry pragnę zadać kilka pytań.

 

1. Czy istnieją aktualnie jakieś darmowe boty - nie w stylu pixel bota (słyszałem o Qbocie i kilku innych; nie wiem czy działają)

2. Czy działa dalej bug na seprom i na kamika we wrotach ?

3. Czy istnieje jakiś działający sposób na odwiązanie powiązań konta z portalem BP ?

4. Na jakiej stronie najlepiej teraz zamówić serwer VPS ?

5. Czy istnieje sposób na havoci , herkulesy , LF4 ?

6. Darmowe programy do namierzania, widzenia niewidek . . . (wspomagacze wszelkiego rodzaju)

7. Czy da się dalej zbugować PBDO żeby śmigał za free ?

8. Czy boxybot jeszcze działa ?

9. Czy da się wejść na konto posiadając ID gracza ?

10 . Czy wciąż działa Antistealth ?

11. Czy programy do klikania w gg / składania wrót zwiększają współczynnik trafienia części; dają więcej możliwości ?

12. Czym są te nowe "bazy" na każdej mapie ?

Opublikowano

1. Nie.

2. Nie.

3. Tak, dział tutoriale.

4. Exone.pl moim zdaniem.

5. Nie.

6. SH-IT, z tym że nie ma autolocka na graczy, tylko alieny, niewidki, itd.

7. Nie, i tego nie popieramy na forum.

8. Nie.

9. Nie.

10. Nie.

11. Są clickery, ale nic więcej ci nie dadzą niż jak sam byś klikał.

Opublikowano

kombass napisał "Witam. Dziś chciałem wbić na moje konto i jak zwykle robię to poprzez bigpoint.com
... paczam a tam żeby wbić na konto muszę podać hasło które zmieniałem
... A więc wychodzi na to że rozwiązał się problem powiązań kont z
Bigpointem ... WYSTARCZY ZMIENIĆ HASŁO DO KONTA"

 

Niestety sprawdziłem to i nie osiągnąłem pożądanego efektu.

Tak samo z poradnikiem napisanym przez radzioro12 odnośnie usuwania powiązań; użytkownicy piszą, że nie działa ale i tak postanowiłem sprawdzić to sam i rzeczywiście nie działa.

 

Więc moje pytanie brzmi: Jest jeszcze jakiś sposób na usunięcie powiązań konta z portalem BP ? ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...