Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Isenthar

Bug na 4funmt2.

26 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Tutorial - Jak położyć kogoś na skilla na 4funmt2.

Jak wszyscy grający na 4funmt2 więdzą, że administracja dała prawo swoim graczą używania paru komend.

My się skupimy na komendzie /poly i /polyitem .

Robimy sobie dużo marmurków niebiańskiej śmierci poprzez komendę /polyitem 1095 .

Następnie zmieniamy się w potwora i teraz wpisujemy komende /poly 0 .

Dzięki temu zmienimy się z powrotem w swoją pierwotną postać, a bonus dmg jaki nam daje marmur poli, w naszym przypadku niebiańskiej śmierci zostaje aż do naszego deda :). Jak ktoś nas dednie to powtarzamy wszystko od nowa.

Dzięki temu sposobowi mamy każdego na skilla.

Mam nadzieję, że tutek przydatny. Miłego dedania :).

Edytowano przez Isenthar
14 osób lubią to

Bardzo dobry bug :)

1 osoba lubi to

Heh, dobry bug, zaraz to sprawdzę, jeśli będzie działał masz lubisia.

1 osoba lubi to

Super Tut wszystko dobrze, ładnie , estetycznie .

1 osoba lubi to

Może być.

Ci Administratorzy to idioci. .. ^,-

1 osoba lubi to

Już czaje jak na 4funmt2 tyle cisną ^^ +

No cisną na skilla :D. Jak pierwszy raz zacząłem grać na 4funmt2 to się dziwiłem, że mnie tak dedają :D. W końcu ktoś mi zdradził jaki to jest bug a ja go wyjawiłem, żeby każdy mógł z tego korzystać :).

Wiesz przestalem tam grac z powodu chaosu jaki tam panuje kazdy kazdego deda nie ma ani chwilki spokojnego expa bo tylko 32k lvl i kozaki ale ten bug moze byc przydatny i dalej lekko nie rozumiem jakim cudem można każnego na ''HIta zabic'' przecież Nieb. Smierc nie deda kazdego na hita - Its Logic ?!

Wiesz przestalem tam grac z powodu chaosu jaki tam panuje kazdy kazdego deda nie ma ani chwilki spokojnego expa bo tylko 32k lvl i kozaki ale ten bug moze byc przydatny i dalej lekko nie rozumiem jakim cudem można każnego na ''HIta zabic'' przecież Nieb. Smierc nie deda kazdego na hita - Its Logic ?!

Zauważyłeś, że jeśli jesteś zamieniony w jakiegoś potworka to zadajesz duużo więcej DMG ? Niebieska śmierć jest najsilniejszym bossem, zamieniasz się w nią i teraz gdy poprzez komendę zmienisz się z nowu np. w woja to te dmg które miałeś na poli ci zostaje. Wtedy ze skilla bijesz jakieś 1kkkk.

Grałem kiedyś na tym serwie ale jak przyszło co do czego to usunęli konta ... Miałem woja mentala max lvl 2 w ranku byłem, ale chuja... Nie wiem czy mozna w komendzie wpisac 30000 lvl i sie obawiam ze znowu mi cofnie...

Edytowano przez kanterstrajk

kurde juz nie ma komendy poly :/

Dawno tam nie grałem już, no ale szkoda jak nie działa już

Dobre, skorzystałem leci lajk czekam na następne tuty ;)

Nie wiem czy chciałeś sobie nabić posty czy co - ale komenda od dawna już nie działa. Więc trochę dziwne, że skorzystałeś :)

Chyba tu admin a 4fun zaglądnął, że wycofał tą komendę xD. No ale cóż ;p.

Poradni, poradnikiem .

Jednak ten bug mnie irytuję.

Ktoś męczy się z eq, a drugi przyjdzie i ma Cie na skilla mimo, ze masz perfect eq :D

Pozdrawiam

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1518729
Użytkowników: 1189666
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: nowiczjuszek