Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

IslandCraft Kwadratowa Masakra Sezon 2 [Hamachi] [WL] [10s] Zapraszamy


Violan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Freelancer Craft

informacje2.png

strzalka.gifTYP: Kwadratowa Masakra Sezon 2

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: Przeczytaj na samym dole :)

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Tak

strzalka.gifHamachi: Tak

Administracja4.png

ViolanNutria Hasa41

pluginy2.png

Te Najpotrzebniejsze

InformacjeDOT2.png

Na razie serwer stoi na Hamachi, ale jeżeli serwer będzie cieszył się popularnością, wprowadzimy rangę VIP, a za zarobione pieniądze opłacimy Hosting. Ale to są jeszcze plany na przyszłość.

Start Serwer odbędie się 9 Marca 2013 o godz. 16:00

Gramy na zasadach Masakry z Sezonu 2. Oto one:

 

-Admin nie jest Busem, został ustawiony SpawnPoint

-Zakaz Griefowania

-Border wynosi 250 Kratek

-Dobre zachowanie jest doceniane. Bez lizania rowca bo tego nie lubię, a i tak nie dostaniecie itemów

-Od was zależy, czy będziecie żyć w zgodzie, czy będzecie żyć przeciwko sobie.

 

 

Wzór Podania:

 

Wiek:

Nick w Grze:

Ile grasz w MC:

Poziom Ogarnięcia: (od 0 do 10)

Coś o Sobie:

Dlaczego Ja:

Premium:

Skype/GG:

 

Nazwę sieci, hasło oraz IP otrzymacie po przyjęciu na WL.

 

Miłej Gry

_______________________________________________________________________________________

I Wszystko Jasne

Opublikowano

Wiek:20
Nick w Grze:podam po rozmowie kwalifikacyjnej
Poziom Ogarnięcia:mysle ze 10/10 xD ale niewiem xD
Dlaczego Ja:a czemu nie ??
Skype/GG (Wymagany przy rozmowie kwalifikacyjnej):drjointt1

Opublikowano

Wiek:14

Nick w Grze:MasterQ

Poziom Ogarnięcia:poziom? nie wime o co chodzi z pytaniem ale jesli mam podac od 0 do 10 to mysle ze 8 :D

Coś o Sobie:nie bd pisac z zycia prywatnego info , ale lubie pilke nozna i survival :)

Dlaczego Ja:bo mi sie nudzi i lbuuie kiedy jest WL bo nie ma trolli wtedy :DDDD

Skype/GG (Wymagany przy rozmowie kwalifikacyjnej):wole GG ale skype tez jest :)

 

sorry juz GG daje :

46619828

Opublikowano


Wiek:13
Nick w Grze:OloPl
Poziom Ogarnięcia:7
Coś o Sobie:Mam na imie Olek
Dlaczego Ja:chciałbym sprawdzić sowje możliwości
Skype/GG (Wymagany przy rozmowie kwalifikacyjnej): mam gg i skypa

Opublikowano

hmm uważam iż każdy troll to debil, może i mnie tu nie
przyjmą za moje słownictwo lecz jestem taki ze bronie tego co mówię . Więc normalny
człowiek nie psuje komuś gry ot tak i trzeba być naprawdę debilem żeby trolować
... a te twoje ostatnie zdanie nie trzyma się kupy ..Z całym szacunkiem dla
adresata:)



Opublikowano

Wiecie. Prawdopodobieństwo że dodam debili jest wysokie, gdyż pewnie większość pisze nieprawdę w podaniach ;)

Tacy debile najpewniej będą banowani i zwolnią się sloty.



Skype/GG (Wymagany przy rozmowie kwalifikacyjnej): mam gg i skypa

Fajnie że masz, ale podaj.

_______________________________________________________________________________________

I Wszystko Jasne

Opublikowano

Wiek: 21
Nick w Grze: whytea
Poziom Ogarnięcia: 9.999999
Coś o Sobie: Nic ciekawego , pracuje i w wolnym czasie chciał bym pograć w minecrafta, a pomysł mi się podoba , bo już zauważyłem osobę w podobnym wieku, i sądzę że może się zabawię ;]
Dlaczego Ja: Nie wiem , nie jestem jakiś specjalny , czasami może trochę zabawny. Mam po prostu chęć się zabawić , i liczę na to tutaj ;)
Skype/GG (Wymagany przy rozmowie kwalifikacyjnej): kurczak_nt, 23444003

ps. macie jakiś serwer ts do grupowych rozmów , czy po prostu będą na skype przeprowadzone ? i czy w ogóle takowe będą ?

Opublikowano

Wiek: 13
Nick w Grze: TediHD
Poziom Ogarnięcia: (100)
Coś o Sobie: Lubie Ciastka
Dlaczego Ja: Bo lubie ciastka i podobaja mi sie takie serwery
Skype/GG (niestety TS/GG 44887887

Opublikowano

Wiek: 16

Nick w Grze: Adsoon

Poziom Ogarnięcia: 9/10

Coś o Sobie: Interesuje sie koszykowka i pilka nozna. Jestem fanem Miami Heat i Bayernu Monachium.

Dlaczego Ja: Jestem kreatywnym graczem lubiacym pomagac innym ludziom. Na pewno wniose cos pozytywnego na serwer. Szukam dobrej zabawy i mysle, ze znajde ja wlasnie tutaj.

Skype/GG (Wymagany przy rozmowie kwalifikacyjnej): adrian.gordon97 // 28631947

Licze na pozytywne rozpatrzenie mojego podania :)

Opublikowano

Przepraszam chwilowo nie mam czasu ale zostaniecie dodani.

Przepraszam za problemy

 

Wiek: 21Nick w Grze: whyteaPoziom Ogarnięcia: 9.999999Coś o Sobie: Nic ciekawego , pracuje i w wolnym czasie chciał bym pograć w minecrafta, a pomysł mi się podoba , bo już zauważyłem osobę w podobnym wieku, i sądzę że może się zabawię ;]Dlaczego Ja: Nie wiem , nie jestem jakiś specjalny , czasami może trochę zabawny. Mam po prostu chęć się zabawić , i liczę na to tutaj ;)Skype/GG (Wymagany przy rozmowie kwalifikacyjnej): kurczak_nt, 23444003

ps. macie jakiś serwer ts do grupowych rozmów , czy po prostu będą na skype przeprowadzone ? i czy w ogóle takowe będą ?

Jeszcze nad tym nie myślałem. Prawdopodobnie zorganizujemy TS'a dopiero po wprowadzeniu hostu. Na razie będzie tylko chat skype i gg

_______________________________________________________________________________________

I Wszystko Jasne

Opublikowano

OloPl
whytea
Adsoon

 

Dodani

_______________________________________________________________________________________

I Wszystko Jasne

Opublikowano

witam wszystkich ktorzy sie dostali zycze ze mna i violanem milej zabawy :)

TheFilipolos

_______________________________________________________________________________________

I Wszystko Jasne

Opublikowano

Wiek:15

Nick w Grze: jaqbziom

Poziom Ogarnięcia: 9

Coś o Sobie: Nazywam się Jakub. Mam 15 lat. Interesuję się sportem oraz informatyką. W Minecrafta gram +/- 3 lata.

Dlaczego Ja: Mam ochotę na grę w Minecrafta, a lubię serwery takie jak te. Nie kradnę, nie niszczę ani nie spamuje bezsensownie na czacie. Lubię pomagać ludziom, jeśli mogę. Jak na swój wiek wydaje mi się, że jestem ogarnięty.

Skype/GG (Wymagany przy rozmowie kwalifikacyjnej): niestety brak/33041312

QmxhY2tXaGl0RTEyMzQ1X19fZXV3X19fMTEyX19fTlVMTF9fXzNfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fMTFfX18yX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png
Opublikowano

Widzę że się dostałem , jest już po 16 , czekam tylko na "konferencje" gdzie dostane dane na serwer ;]

Opublikowano

Serwer chwilowo off. Przepraszamy za usterki

_______________________________________________________________________________________

I Wszystko Jasne

Opublikowano

Wiek: 13
Nick w Grze: Archerowy
Poziom Ogarnięcia: 9.5
Coś o Sobie: Mam 13 lat i mam na imię Krzysztof. Lubię grać w gry komputerowe, a już szczególnie W MC. Lubię grać także w piłkę nożną jestem ogarnięty chodź lubię czasami trollować. Jak każdy! :D
Dlaczego Ja: A dlaczego nie..?
Skype/GG (Wymagany przy rozmowie kwalifikacyjnej): Skype - archerowystudio



Podanie kolegi.

Wiek: 13
Nick w Grze: andrzej13pl
Poziom Ogarnięcia: 9
Coś o Sobie: Mam 13 lat i mam na imię Andrzej. Od 8 roku życia gram w Minecrafta to moja ulubiona gra. Dużo o sobie nie powiem, bo nie wiem co dalej napisać.. Mam nadzieję, że i mnie jak i mojego kolegę przyjmiecie pozdrawiam!
Dlaczego Ja: Tak samo, a dlaczego by nie?
Skype/GG (Wymagany przy rozmowie kwalifikacyjnej): Skype - andre.boulanger13

Opublikowano

134605579z__glowneinformacje.png
1346003482__de2zjo.gif Nazwa Serwera: SpecGry.pl
1346003482__de2zjo.gif IP Serwera: SpecGry.pl:25565

134605585z__podstawoweinformacje.png
1346003482__de2zjo.gif Sloty: 60
1346003482__de2zjo.gif Rodzaj: Survival
1346003482__de2zjo.gif Typ Serwera: Dedykowany
1346003482__de2zjo.gif White-List: Nie
1346003482__de2zjo.gif Premium: Nie
1346003482__de2zjo.gif Nether: Tak
1346003482__de2zjo.gif PvP: Tak
1346003482__de2zjo.gif Zwierzeta: Tak
1346003482__de2zjo.gif Pluginy: Autorskie ;)
1346055890__zalogaserwera.png
H@Miner,SuperModRed,KidModJeronii,ModSiz3r97
1346055924__dodatkoweinformacjeo.png
Serwer wystartował dzisiaj (2013-03-09) O 16:00
Nasze forum Forum.SpecGry.pl
Stronka SpecGry.pl
TS3 SpecGry.pl

1346061790__67652397.png

Opublikowano

Wiek:14

Nick w Grze:Tuptus1916

Poziom Ogarnięcia: (od 0 do 10):10

Coś o Sobie:Mam na imie Mikolaj lubie pilke nozna i grac w gry komputerowe :)

Dlaczego Ja:Jestem Pomocny i pracowity lubie grac z innymi

Skype/GG (Wymagany przy rozmowie kwalifikacyjnej):22989825 GG

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...