Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Neveria - napompowany serwer Free-build by BR3ND! [Dedyk] [8GB RAM] [80 SLOTÓW] [No-Premium] [Wersja 1.5.2] [FIRMY]


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1366977029-U374375.png



Najbardziej napompowany serwer Free-Build w Polsce!





IP: neveria.csrv.pl



1-958010-560x95-4-FF5519-FFFFFF.png




Rodzaj: Free-Build


Sloty: 80


RAM: 8192 MB (8GB)


Wersja: 1.5.2




1351613546-U374375.png


Całe pliki serwerowe są zoptymalizowane, aby gra była komfortowa bez najmniejszego laga. Został też wprowadzony innowacyjny system kopania rud, gracze online na stronie serwera, firmy budowlane oraz lochy z bossami.





1351613565-U374375.png



20130405170015.png


20130405164218.png


20130405164133.png


20130405163524.png


20130405163413.png





DYNAMICZNA MAPA:




http://s112.craftserve.pl/12688/index.html#/45/64/12/-2/0/0



TEAM:



Administracja:



BR3ND


IsAmUxPompa


B3nq


RaVneS


MrZenithPL



Moderacja:



R3laX8


MCdeCrasher


Biernat


YankaPL


MrMopsiu





ts3.png


Team Speak 3:



ts3.org.pl





FANPAGE:


1358033031-U374375.png



Resztę zobaczycie na serwerze. Zapraszamy! ;)


Opublikowano

Nie ukrywam że jest to jeden z najlepiej zbudowanych i napakowanych serwerów na jakich grałem :)

Do tego ogarnięty team :D

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

@refresh

 

Niedługo filmy na YT prezentujące eventy. :) Dziś nagrywamy o godzinie 20:00 walkę z królem zombie! Zapraszam!

Opublikowano

@refresh

 

Zapraszamy na serwer. Właśnie trwają prace nad automatyczną drużynową areną PvP. Zakupiliśmy także prywatny serwer TS3.

Opublikowano

Zagram z jednego powodu

 

 

Administracja:


IsAmUxPompa

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

wtf isamu

Moje tutki:

"Bad Video Card Drivers" - Błąd w mc? Zobacz do mnie aby dowiedzieć się jak to naprawić!

Chcesz wyciągnąć maksymalną ilość fps w minecraft? Kliknij

tu!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Wprowadziliśmy wiele stanowczych zmian. ;-)


- Możliwość kupowania dziłek poza miastem (AxBx50)

- Dodanie dropu jajek zombie z zombie (5%)

- Dodanie jajek zombie do admin shopu

- Zwiększenie dropu rud z kamienia

- Otwarcie Areny PvP

- Reset mapy surowcowej

- Reset netheru

- Zmiana oferty Kont VIP


Został uruchomiony także event z dropieniem jajek wielkanocnych z kamienia, które możemy sprzedać w sklepie za okazałą cenę.


WESOŁYCH ŚWIĄT! ;)
Opublikowano

Serdecznie Polecam, Miła administracja, miły klimacik Nie Ma Noobów na serwerze . Wkońcu.

Pomogłem ? Wiesz co zrobić :D

Opublikowano

Gratuluje ;) Te taki chciabym miec :/

3587513.png


Potrzebujesz pomocy? Pisz śmiało na PW/Skype/Gadu-Gadu!


(albo napisz na forum... ^.^)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...