Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra [VPS] [20slotów] [Niebiescy vs Czerwoni]


keny888

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imię:Oskar

Wiek:14

Ile grasz w mc:Grubo ponad rok

Lubisz grę zespołową[Tak/Nie]:Tak

Masz ts3 lub Skype ?:Skype

Masz mikrofon?[Tak/Nie]: taaak

Wiesz co to współpraca?[tak/Nie]:Tak

nick:Jamatoto

Opublikowano

Imie: Krzysztof/Krzysiek
Wiek: 13
Ile Grasz w mc?: 3 lata
Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]: Taak.
Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]: Mam skype i ts3 też/ skype - archerowystudio
Masz mikrofon?[Tak/Nie]: Tak
Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie]: Tak wiem.
Nick: Archerowy

Opublikowano

134605579z__glowneinformacje.png
1346003482__de2zjo.gif Nazwa Serwera: SpecGry.pl
1346003482__de2zjo.gif IP Serwera: SpecGry.pl:25565

134605585z__podstawoweinformacje.png
1346003482__de2zjo.gif Sloty: 60
1346003482__de2zjo.gif Rodzaj: Survival
1346003482__de2zjo.gif Typ Serwera: Dedykowany
1346003482__de2zjo.gif White-List: Nie
1346003482__de2zjo.gif Premium: Nie
1346003482__de2zjo.gif Nether: Tak
1346003482__de2zjo.gif PvP: Tak
1346003482__de2zjo.gif Zwierzeta: Tak
1346003482__de2zjo.gif Pluginy: Autorskie ;)
1346055890__zalogaserwera.png
H@Miner,SuperModRed,KidModJeronii,ModSiz3r97
1346055924__dodatkoweinformacjeo.png
Serwer wystartował dzisiaj (2013-03-09) O 16:00
Nasze forum Forum.SpecGry.pl
Stronka SpecGry.pl
TS3 SpecGry.pl

1346061790__67652397.png

Opublikowano

Imie:Jakub
Wiek:14
Ile Grasz w mc?:2-3lata
Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]:Tak sprawia to przyjemność i sie wtedy nie nudzę
Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]:Oby dwa
Masz mikrofon?[Tak/Nie]:Tak
Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie]Tak
Nick:Gun321

Opublikowano


Imie: Bartek
Wiek: 14/15
Ile Grasz w mc?: od wersji beta 1.6
Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]: tak
Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]: Ts i skype
Masz mikrofon?[Tak/Nie]: tak
Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie] tak
Nick:bartosz19984

Niebiescy :tak

Opublikowano

Imie:Marcin
Wiek:17
Ile Grasz w mc?:Rok
Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]:Jasne ze tak :) Dyscyplina Przewaznie
Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]:Tak mam :)=
Masz mikrofon?[Tak/Nie]:Bardzo dobry :)
Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie] Jasne ze tak :) Dyscyplina musi byc
Nick:Jok3rStars

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Imie:Fabian
Wiek:12
Ile Grasz w mc?: Od alphy
Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]:Tak
Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]:Ts3
Masz mikrofon?[Tak/Nie]:Tak
Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie]: Tak

Nick: ShadowStrike

Opublikowano

Imię: Robert

Wiek: 23

Ile Grasz w mc?: Prawie rok

Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]: Tak (z ogarniętymi)

Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]: Jest i jest

Masz mikrofon?[Tak/Nie]: Tak

Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie] Tak?

Nick: Berto

Opublikowano

Imie:Karolina
Wiek:13
Ile Grasz w mc?:2 lata
Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]:Oczywiście
Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]:Oba
Masz mikrofon?[Tak/Nie]:Tak
Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie]:Tak
Nick:MrsKaroo

2vto45f.png

Opublikowano

Imie: Dawid
Wiek: 13
Ile Grasz w mc?: od 181
Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]: TAK
Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]: TS3
Masz mikrofon?[Tak/Nie]: Tak
Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie] tak
Nick: TediHD

Opublikowano

Imie: Seweryn
Wiek: 13
Ile Grasz w mc?: od wersji 1.8.1
Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]: Tak
Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]: Ts3 i skype jest
Masz mikrofon?[Tak/Nie]: Tak
Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie] Tak
Nick: Meno

Opublikowano

Imie:Michal

Wiek:12

Ile Grasz w mc?:3 lata

Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]:Tak

Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]:TS3

Masz mikrofon?[Tak/Nie]:Tak

Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie]Tak

Nick:malacha2001

Podobny obraz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...