Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra [VPS] [20slotów] [Niebiescy vs Czerwoni]


keny888

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


Wbijajcie na teamspeak ip :Keny.no-ip.info
Start jak bedzie wystarczająco dużo osób.

Kwadratowa Masakra 3

1.png
IP: Keny.no-ip.info
Sloty: 20
Typ: Kwadratowa Masakra
PvP: Tak
Premium: Nie
Nether: Tak
Potwory: Tak
Zwierzęta: Tak
Whitelist: Tak


2.png
Keny5551,Micho24

3.png
Jak na KM

4.png
Wzor dodania na Wl
Imie:
Wiek:
Ile Grasz w mc?:
Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]:
Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]:
Masz mikrofon?[Tak/Nie]:
Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie]
Nick:

Niebiescy :



Czerwoni :


Osoby które wezmą udział w losowaniu składu to:


Amiku97,Dragon3552,kubaplichta280PL,iAVATARi,Matt,Micho24,Dawideks99,Keny5551,Nivium


Wszystkich co się dostali i tych ktozy bardzo chca a np zostali odrzuceni zapraszam do rozmowy na skype :Keny5551



wygenerowanoprzez.png

Opublikowano

Imie: Radek
Wiek: 16
Ile Grasz w mc?: Od Alphy
Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]:TAK
Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]:TAK
Masz mikrofon?[Tak/Nie]:TAK
Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie]
TAK

PS. nick : iAVATARi

Sygnatury brak z powodu nauki ;3

Opublikowano

Imie: Kuba
Wiek: 11
Ile Grasz w mc?: 2 lata
Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]: Tak
Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]: Skype
Masz mikrofon?[Tak/Nie]: Tak
Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie] Tak
Nick: kubaplichta280PL

sseekj.jpg

Opublikowano

Imie:Mateusz
Wiek:15
Ile Grasz w mc?:2lata
Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]:Tak
Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]:Ts3

Masz mikrofon?[Tak/Nie]:Tak
Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie]:Tak
Nick:Dragon3552

Opublikowano

Imie: Kamil
Wiek: 17
Ile Grasz w mc?: 2 lata
Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]: Tak
Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]: Ts3 i skype jest
Masz mikrofon?[Tak/Nie]: Tak
Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie] Tak
Nick: Amiku97

50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/700/800/900/1000

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Imie:Kacper

Wiek:19
Ile Grasz w mc?:2 lata
Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]:Tak
Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]:Skype
Masz mikrofon?[Tak/Nie]:Tak
Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie]Tak
Nick:Matt

x

Opublikowano

Imie: Tymoteusz
Wiek: 11
Ile Grasz w mc?: Od wersji 1.1

Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]:TAK JAGBY
Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]:TAK MAM
Masz mikrofon?[Tak/Nie]:TAK CHYBA
Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie]
MNIEJWIĘCEJ

nick DAWIDeKS99

Opublikowano

Imie:Patryk
Wiek:16
Ile Grasz w mc?:Od Aplhy
Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]:Tak
Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]:Skype i Ts3
Masz mikrofon?[Tak/Nie]:Tak

Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie]Tak

Opublikowano

Imie; Marcin

Wiek; 15

ile grasz w mc ? ; z rok

Lubisz grę zespołową ; Tak

Masz ts3/Skype ; Skype

Masz mikrofon ; Tak

Wiesz co to współpraca ? ; Tak

Nick ; Agronaut

Opublikowano

Imie: Szymon
Wiek: 14 w tym roku
Ile Grasz w mc?: z 1 rok
Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]: Tak
Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]: mam ts3 skype nie mam jakiegoś buga
Masz mikrofon?[Tak/Nie]: Tak
Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie] Tak
Nick: Pobudzony

Opublikowano

Imie: Tomek

Wiek: 14 lat

Ile Grasz w mc?: Oj bardzo długo. Od którejś z ostatnia wersji aplha.

Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]: Oczywiście ( Często gram na Srv + Frakcje, gdzie przeważnie udaje się zebrać dość ciekawą gildię :) )

Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]: Tak

Masz mikrofon?[Tak/Nie]: Tak

Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie]: Tak

Nick:
dylek666

Opublikowano

Imie: Na chuj ci to , i Chuja ci do tego , Mam magiczne imie
Wiek: 16
Ile Grasz w mc?: W chuj czasu
Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]: Nie , chyba ze z max 2 ziomkami
Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]: mam oba
Masz mikrofon?[Tak/Nie]: mam
Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie] wiem , głupi nie jestem
Nick: Enigmane

mca.png


Opublikowano

Imie:Daniel

Wiek:13

Ile Grasz w mc?:od indef

Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]:Pewnie

Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]:Mam skype ts nie mam

Masz mikrofon?[Tak/Nie]:Tak

Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie]No pewnie :)

Nick:
Realen


2484291432.png
 

Opublikowano

Imie:Kuba
Wiek:14
Ile Grasz w mc?:w minecrafta gram od wersji alpha
Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]:Tak

Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]:Ts3
Masz mikrofon?[Tak/Nie]:Tak
Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie]:Tak
Nick:kuba98571

Opublikowano

Imie: Krzysiek
Wiek: 14
Ile Grasz w mc?: 2-3 lata
Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]: Tak (o ile reszta to ogary...)
Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]: Skype/Ts3
Masz mikrofon?[Tak/Nie]: Tak
Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie]: Tak
Nick: tojatos

Opublikowano

Imie:Szymon
Wiek:15lat
Ile Grasz w mc?:Od wersji beta 1.5
Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]:Tak
Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]:Mam ts3 oraz skype
Masz mikrofon?[Tak/Nie]:Tak
Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie]Tak
Nick:SpikEr

Opublikowano

Czym więcej ludzi tym lepiej :P

50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/700/800/900/1000

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Imie: Jarek
Wiek: 13
Ile Grasz w mc?: 3-4 godziny dziennie
Lubisz grę zespołową?[Tak/Nie]: Tak
Masz ts3 lub Skype ?[skype/Ts3]: Mam/Mam
Masz mikrofon?[Tak/Nie]: Tak
Wiesz co to współpraca?[Tak/Nie]: Tak
Nick: PLHugo68

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...