Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CraftMe [Survival+Frakcje][50 slotów][Start piątek około 16]


OnlineX1232

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

66534789.png






87308598.png


61013522.png



=======================================


99446166.png


7cd.png



Spawn


reklamayu.png


Inne informacje:


Serwer powstał z inicjatywy OnlineX'a i Project'a


oraz przy pomocy Yetiego i Mirasheda.


Serwer posiada tryb survival+frakcje i pragniemy www.craftme.pl przemienić w serwerownie minecraft'a i nie tylko.


Ale co najważniejsze potrzebujemy do tego WAS czyli graczy :)




Ze względu na to że jutro około 16 będzie otwarcie serwera postaramy się rozdać parę Vipów i SuperVipów.


Zapraszamy też na naszego teamspeaka na którym można porozmawiać z administracja oraz między sobą!


Zapraszamy również na stronę www.CraftMe.pl gdzie będą umieszczane aktualne informacje :)



56851980.png


onlinexsyg2.png

ZAPRASZAM NA SERWER SURVIVAL+ FRAKCJE
IP: SV.CRAFTME.PL

Opublikowano

Na serwerze zostało usuniętych i podmienionych parę pluginów ze wzgledu na ich złe działanie :)

Zapraszam do wspólnej gry

onlinexsyg2.png

ZAPRASZAM NA SERWER SURVIVAL+ FRAKCJE
IP: SV.CRAFTME.PL

Opublikowano

Miła i ogarnięta administracja, takich serwerów jak ten powinno być więcej

Polecam ten serwer oraz Zapraszam.

Opublikowano

mamy problem z maszyna ale pisalismy do supporta i powinno wszystko dzialac pod troche późniejszy wieczór

przepraszamy za utrudnienia

ps. backup mamy :)

onlinexsyg2.png

ZAPRASZAM NA SERWER SURVIVAL+ FRAKCJE
IP: SV.CRAFTME.PL

Opublikowano

Gildia VinFamily zaprasza nowych graczy do współpracy, wszystkich innych także, serwer jest zajebisty, jak nie wierzycie zajrzyjcie na zachod od spawna jak się gildie buduje :) Stawiam na dyploację i handel więc jak coś walcie do mnie mój nick w grze: DonVIn


Wbijać!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...