Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co to za error ? Serwer mi się wyłącza ! Co zrobić ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdy mam włączony serwer minecraft na serwerze dedykowanym to po jakimś czasie tak z 30-60 minut serwer minecraft mi się wyłącza w trybie natychmiastowym jak to naprawić, i dostaje błąd w pliku .txt oto zawartość tego pliku:

 

 

#
# A fatal error has been detected by the Java Runtime Environment:
#
# SIGSEGV (0xb) at pc=0x0000000000841f0f, pid=4227, tid=139870782174976
#
# JRE version: 7.0_09-b30
# Java VM: OpenJDK 64-Bit Server VM (23.2-b09 mixed mode linux-amd64 compressed oops)
# Problematic frame:
# C 0x0000000000841f0f
[error occurred during error reporting (printing problematic frame), id 0xb]

# Failed to write core dump. Core dumps have been disabled. To enable core dumping, try "ulimit -c unlimited" before starting Java again
#
# If you would like to submit a bug report, please include
# instructions on how to reproduce the bug and visit:
# https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+source/openjdk-7/

Opublikowano

serwer hamachi ?

nie to nie jest logiczne na dedyku konsola zawsze jest ...

No ale jak mam serwer i sie wyłączy to wyłącza się także konsola. i gdy piszę screen -r pisze mi że niema screena

Opublikowano

jaki hosting >?

ovh.pl ten dedyk za 150 zł niecałe Może coś z java być nie tak ?? Albo przez to że zmieniłem wersje serwera z 1.4.6 na 1.4.7 ?

Opublikowano

jest coś z javą nie tak JRE

Napewno ?? Bo co do javy to będzie problem nie umiem do końca jej usuwać i instalować pomógł byś ?

 

Jak coś ubuntu 12.10

 

Najlepiej same komendy podaj jakie mam po kolei wpisywać.

Opublikowano

Podaj logi, oraz na czym server stawiałeś. To był hamachi czy dedykt na serverowni..?

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Mam to samo może ktoś pomóc ?

Jak im utniesz palce, skręca lolka nogami,

jak utniesz tez nogi, to ci wyjebią z bani,

a jak utniesz banie, chociaz umrą z jajami !

Opublikowano

Dziala. thx @up

Jak im utniesz palce, skręca lolka nogami,

jak utniesz tez nogi, to ci wyjebią z bani,

a jak utniesz banie, chociaz umrą z jajami !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...