Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Masakra - Kwadratowa Masakra [No Premium]


XxXZaharXxX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiamy serwer : Kanciasta Masakra




1.png
IP: Podam Po Przyjeciu Na Serwer
Sloty: 20
Typ: Kwadratowa Masakra
PvP: Tak
Premium: Nie
Nether: Tak
Potwory: Tak
Zwierzęta: Tak
Whitelist: Tak




2.png
Własciciel XxXZaharXxX




3.png
Kwadratowej Masakry




4.png
Wzor Podania
Nick
Wiek
Dlaczego Ty?
Jestes Ogarniety?


wygenerowanoprzez.png

EUNE - 20 LVL - NICK - LAYUPL

EUW - PO WBICIU 30 LVL GRAM TU!

 

 

 

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick SeamusPKC
Wiek 23
Dlaczego Ty? Jestem miły, pomocny i znam się na rzeczy. Mam sporo czasu wolnego,
Jestes Ogarniety? To pytanie, jest do bani. Tak jestem.

Opublikowano

Nick: SpeeKis
Wiek: 14 lat
Dlaczego Ty?: Chcialbym zagrac na serwerze tego typu :) Mysle ze ten jest idealy ! :)
Jestes Ogarniety?: Tak jestem ogarniety :) Nie grifuje nie klamie jestem uczciwy ! :)

 

POZDRAWIAM !

Opublikowano

Siema, Chciałbym dołączyć na serwer !

 

Nick: SheVer

Wiek : 13 Lat (Nie mam piskliwego glosu)

Dlaczego ja? : Chciałbym zagrać na takim serwerze, gralem na wielu takich, lecz prawie każdy to ADMIN NIE OGAR. Myślę że dobrze sie sprawdzisz za Admina. I Jestem bardzo ogarnięty! :)

Czy Jestem ogarnięty? : No raczej stary! Minecraft too moje życie gram w niego od Alphy 1.2.4 Stare dobre czasy ! :)

 

PS.Jaka mapa? Jest otherdrops? (Wolałbym normalnego Anty x-reya) i czy jest LogBlock i LWC, aby nie było problemów z Grifem. :) !

 

(Wolałbym jednak LWC) .

 

Jeżeli serwer ci sie nie chce rozkręcić to pisz na skype bartek.stefaniak74 . Pomogłem już nie jednemu ! O_o :D

Opublikowano

Nick: Enigmane


Wiek: 16


Dlaczego Ty?: B oejstem zajebisty i taki ogólnie spoko luz i gitara :D i skromny do tego


Jestes Ogarniety? zależy w czym

mca.png


Opublikowano

Wzor Podania
Nick-Assasin
Wiek-Prawie 16 Lat
Dlaczego Ty?-Ponieważ uwielbiam kwadratową masakre dziś ruszył 4 sezon Live u skkf o 19.00 Oglądałem troche u niego u Aliena Pingwina:D
Jestes Ogarniety?Oczywiście że tak :D Nie kradne szanuje innych lubie gadać z innymi na TS daj znać pod komentarzem co i jak z masakrą IP i czy bd Ts czy mam zorganizować:D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick: michael789
Wiek: 13 lat
Dlaczego Ty? Dlaczego? Kocham serię Kwadratowa Masakra, nie niszczę budowli,derta (BartekZBartek) itp.
Jesteś Ogarnięty? Jakbym nie był, to bym nie pisał.

Opublikowano

Nick: MasterQ
Wiek: 14 lat
Dlaczego Ty? Lubie ogarnięte serwery , a sądze ze ten taki jest . cos tam wiem o kwadratowej i lubie tego typu serwery
Jesteś Ogarnięty? nie wiem o co chodzi z tym pytaniem ale nie lubie trolowania ani wyzywania :D wole spokojna gre i ladnie buduje jagby co :D



przykro mi rozczarowac ludzi ale sadze iz administrator tego teamtu niestesy sobie spi :)

Opublikowano

Nick:SpikEr
Wiek:15
Dlaczego Ty?:Ponieważ jest miłym,ogarniętym.Dużo czasu spędzam przed minecraft.
Jestes Ogarniety?:Pewnie

Opublikowano

Nick;oski369
Wiek;14
Dlaczego Ty?; poniewaz umiem dobrze budowac i jestem kultularny
Jestes Ogarniety?tak jestem ogarniety i to bardzo

Opublikowano

Nick:Forceta12
Wiek:14
Dlaczego Ty?:Nie grifuję lubie grać na takich serwerach ;D

Jesteś Ogarniety?:Pewnie jestem ogarniety i to bardzo bardzo dobrze!

Opublikowano

Nick:kuba98571
Wiek:14
Dlaczego Ty?:Ponieważ znam dobrze ortografie oraz lubie pograc z ludźmi.
Jestes Ogarniety?:sądze, że jestem ogarnięty.

Opublikowano

Nick: LizyPL
Wiek: 14
Dlaczego Ty?: Jestem miły dziele się z innymi nie jestem cham
Jestes Ogarniety?: 10/10 bardzo

Opublikowano

Nick oODark__KnightOo
Wiek 14
Dlaczego Ty? Ponieważ jestem ogarnięty nie grifuje i pomagam innym.Bardzo lubię serwery tego typu , ponieważ są ciekawe i przyjemnie sie na nich gra.
Jestes Ogarniety? Raczej tak

Opublikowano

Nick: vTakeer
Wiek: 16
Dlaczego Ty? Lubię KM, a poza tym umiem budować i jestem kulturalny i ogarnięty
Jestes Ogarniety? Jasne

vP235V6.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...